Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek errőlaz uj...

Mi a véleményetek errőlaz uj a gyerekeseknek járó szja javaslatról hogy egy osszegben visszakapnank a 2021 és befizetést a választás előtt?

Figyelt kérdés

Én eddig inkább kritikus voltam a fideszel szemben de végre valami ami a kis munkás 1-2 gyerekes emberen is segít nemcsak a kozeposztalyon vagy a 3 gyerekeseknek.


Ahogy számoltam nekem ez az új javaslat ha összejön kb 400 e Ft lenne

Nyilván a választás miatt idozitenek február környékére de ennyi pénznel nem nagyon zavarna

Nyilván a fideszre szavaznek.

ha ez megvalósulna éljen sokáig Viktor király!



2021. jún. 9. 15:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
Nekem mindegy hogy miért kapom, a lényeg hogy kapom.
2021. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 hájaaa ***** válasza:
70%
K#va jó, amit befizetek azt valakik visszakapják...mi lenne ha nem fizetném be és magamnál tartanám hm?
2021. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%

2# majd ha lesz egy- két gyermeked, máshogy fogod látni.

Nagyon helyes, támogatom.

2021. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mi lenne a véleményem? Jövőre választás, és fosik a Fidesz, hogy veszíthet, így szórja a pénzt, mintha a kincstár nem csak adósságpapírokkal lenne már amúgy is tele.
2021. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 hájaaa ***** válasza:
77%

#3

Tehát én kevesebbet érek mert nincs gyerekem?

Az adót ugyanúgy fizetem, ha nem többet mint itt az átlag...

2021. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Mi lenne a véleményem?


Ugyanaz, mint a 4-esnek, ez tipikus választások előtti pénzszórás.


Nyilván felvenném a pénzt, mert hülye meg a magam ellensége nem vagyok, de megvásárolható sem, úgysem fogok a fideszre szavazni. Azért, mert 1-2 dologgal jól járok, még nem értek egyet velük.


Ja, ha választások utánra ígérné be a pénzt, akkor sem szavaznék rájuk.


3-as, nekem van gyerekem, de nem látom másképp.

2021. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 molnarmarcell21 ***** válasza:
74%

Nincs gyerekem, úgyhogy ettől csak ellenszenvesebb lett a dolog.

Rászorultsági alapon kellene osztogatni (az sem vagyok, de az korrekt lenne).

2021. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

5 os nem érsz kevesebbet de te még nem tudod milyen nagy munka a gyereknevelés ami elveszi a szabadságod és a pénzed


Hidd el pénzben nem mérhető hogy évekig nemtudsz rendesen aludni addig ameg te akarsz pl

2021. jún. 9. 16:09
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

Szóval, azért szavaznál a Fideszre, mert leadóztad neki (Lölönek) a pénzed egy részét, amit visszakapsz HA!!!!!!! és a mértéke se mindegy (átlagbérig kapsz csak!)!!


Cserébe eladósodik az ország, amibe a gyermekeid fognak élni.


Valóban ennyire önző vagy?

2021. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Osszinten mit vartok az ellenzéktől?atol mert teljes demokrácia lesz és europa kedvencei leszünk meg nem lesz jobb az életünk


A kommunizmus lenne nekünk egyszerű dolgozoknak gazdaságilag a legjobb

Nagyszüleim lakásokat kaptak ingyen a banyatol és biztos munkalyuk volt sok gyereket tudtak nevelni de nyilván nem volt jó az országnak és a többi csoportnak Es nyilván nemvolt versenyképes de nekik nemvolt rossz


Igazából eddig ki adot ilyen kedvezményt mint ez az adoviszaterites lenne?


Felőlem szetrabolhatnak az országot ha nép többségének jó élete lenne mert az ország lényege a nép.

2021. jún. 9. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!