Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kínai Fudan egyetem miért...

A kínai Fudan egyetem miért lesz jó nekünk?

Figyelt kérdés

Elveszi tőlünk annak a diák városrésznek a 4/5-ét a kínaiak javára. 500 milliárd forint hitelt kell törlesztenünk nekünk a gyerekeinknek és az unokáinknak. Multikultúra erősödni fog, amit mi magyarok utálunk. Kínai céggel, munkaerővel lesz felépítve. Kínai diákoknak fog adni otthont. Kínaiaknak fog diplomát adni. Megfoszt 15 ezer magyart a lakhatástól. Mindezt azért, hogy végül az egész kóceráj egy kínai alapítvány tulajdonába kerüljön.

Miért is olyan jó buli ez nekünk?



2021. máj. 27. 23:33
1 2 3 4 5
 11/43 Psylocyber ***** válasza:
84%
Sok érdekes válasz érkezett, de azért megnézném, hogy mennyi magyar diáknak lesz erre elég pénze. Bocs h iderinyáltam én is:)
2021. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
18%
#11 jelenleg is rengeteg magyar diáknak van arra pénze hogy fizetős képzéseken tanuljanak, csak nem ebben az országban hanem máshol. Tehát pénz az van. Ez egy lehetőség lesz arra hogy AKÁR itt is maradhassanak és úgy tanulhassanak egy neves egyetemen hogy nem kellett elhagyniuk az országot.
2021. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
72%

Csak az a kerdes h egy pek aki fizetni fogja ezt az adojabol, miert fizessen milliomos szulok gyerekeinek az oktatasaert... Meg hogy miert kolt erre tobbet az adofizeto mint a teljes 2022es felsooktatasra.


Aki ezt az egyetemet vedi az vagy fideszes fizetett troll vagy teljesen hulye, de inkabb az elobbi.

2021. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
16%

"Csak az a kerdes h egy pek aki fizetni fogja ezt az adojabol, miert fizessen milliomos szulok gyerekeinek az oktatasaert... "

Nem nagyon érted az adózást, mi?

A pék nem ezért fizet. Ha nem lenne egyetem, a pék akkor is ugyanennyit adózna. Ahogy ugyanennyit adózik akkor is, ha használja az autóutakat, és akkor is, ha világéletében be nem ült egy kocsiba.

2021. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
61%

Csak mig autora futhatja egy peknek (20 eves hasznaltra) addig tobb millios tandijra nem futja, ahogy az emberek 90 szazalekanak ebben az orszagban.


Es meg ha csak ez lenne a gond. Az oseink a veruket adtak hogy megszabaduljanak a kommunistaktol mi meg meg fizetunk is nekik hogy bejojjenek. Remelem nem epul meg de ha megis akkor remelem a nepharag teglankent fognja szetszedni.

2021. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 Psylocyber ***** válasza:
70%
#12 én finoman arra szerettem volna célozni, hogy rövid távon ebből nem alsó 99% fog profitálni. Nem beszélve a költségekről, amit közösen fizetünk. Egyébként el tudnám képzelni, hogy ez jó is lehet, de a NER világában már nem feltétlenül. Egyszerűen a rá költött pénznek szerintem nem ott lenne e helye. De én egy buta senki vagyok, nem NER lovag szóval ki tudja, Viktorék lehet h jobban értesültek ebben a témában...
2021. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

#7 annyi lenne ma, és jövőre is, amennyit felvesznek. Pl 500 milliárd.


Viszont az jóval kisebb kamattal.


Mellesleg erre egy fillér hitelt nem kellene felvenni. Építsék meg ők a saját pénzükből.

2021. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
86%

Népszaporulat, sok ember jelenik meg országunkban (nem lesz bevándorlás, migráns, és tsi..., "áh, dehogy"), mivel minden magyar ember ki fogja tudni fizetni a horribilis összegű tandíjat, így minden magyar állampolgár oda fogja járatni csemetéjét. Mivel keleti nyitás van, így "sokan, de nem elegen" meg fog tanulni kínaiul.

A régi, 1989 előtti politikai szemléletet átvesszük ismét. Tehát összességében egy nagy, feltörekvő ország leszünk emiatt.

2021. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

Azt se felejtsük el, hogy Orbán saját állítása szerint fontosnak tartja a természetvédelmet. Közben olyan országgal egyezkedik ahol a világon egyedülállóan a legnagyobb az ökológiai lábnyom.


Akkor most vagy hazudott Orbán vagy lesz@rja vagy nem is tud erről.

2021. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
13%

#18 neked fogalmad sincsen arról hány egyetemista van az adott évben az országban, ugye? Ahogy azt sem tudod hány fős képzést hozna ide a Fudan.

Tényleg azt hiszed hogy egy külföldi egyetem megjelenésével megszűnik a többi felsőoktatási intézmény az országban és kizárólag oda jelentkezhetnek majd a magyar diákok?

Ne válaszolj, látom hogy ezt hiszed!

Akkor segítek. 285 EZER hallgatója van most a felsőoktatásnak. Ha az egész Fudan egyetem kizárólag magyar diákok számára hozna létre itt kampuszt, akkor sem jelentene többet 2 ezer diáknál.

Ez csak egy sok olyan lehetőség közül ahová jelentkezhetnek a magyar diákok, mint Oxfordba vagy valamelyik német egyetemre, de nem változtatja meg azt, hoyg több SZÁZEZER hallgató továbbra is a magyar egyetemeken fog tanulni.

2021. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!