Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy esetleges kormányváltással...

Egy esetleges kormányváltással jövőre még megakadályozható a FUDAN ideköltözése, ha az új kormányány a sarkára áll vagy már túl késő?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok oda az ellenzékért, de engem a kormánypártok nem győztek meg arról, hogy megéri a magyaroknak a FUDAN ideköltöztetése, a Belgrádi vasút szintén elég rizikósnak néz ki. Az lenne a terv, hogy Magyarország lesz Kína legstabilabb partnere az unión belül és ennek lesznek járulékos hasznai?


Pártfanatizmus nélküli, túlfűtöttségmentes, objektivitásra törekedő hozzászólásokat várok.



2021. máj. 27. 20:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén szólva én még egy érvet nem hallottam a Fudan egyetem mellett, úgyhogy én is nagyon várom, hogy miért is lenne ez nekünk jó.
2021. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%
Az megoldhatatlan dolog lenne, hogy ne csak a Fundan legyen megakadályozva, hanem a a CEU is húzzon el innen a fenébe? Szóval egy füst alatt 2 ideológiai hátterű egyetemet kéne elzavarni.
2021. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
2: a CEU már nincs itt, Bécsben van, miről beszélsz?
2021. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondták ma a parlamentben, hogy végre a magyar diákok is hozzáférhetnek világszínvonalú oktatáshoz, de ez ugye hazugság, mert ilyen tandíjakat csak a gazdagok tudnak majd kifizetni, hacsak nem a saját ner-es gyerekeikre gondoltak. Ők ki fogják tudni fizetni, az átlagember nem.
2021. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
20%

3

Ezek szerint nem olvastad, hogy Budapesten képzéseket is tartanak, és a könyvtáruk is itt van. A honlapjukon is ez áll. Bárki el tudja olvasni aki nem csak a facebookon hülyül meg.

2021. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%
Nem lepődnék meg, ha a Fudan öngól lenne.
2021. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
77%
5: ha így van, akkor ez miért probléma? Erre nem kell óriáshitelt felvennünk, nem mi fizetjük. Miért fáj neked, hogy aki akar, az odajár? Az ő dolga, nem?
2021. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

#1-es!

Palkovics magyározott valamit, hogy miért lenne jó FUDAN.

2021. máj. 27. 20:45
 9/51 anonim ***** válasza:
31%

7

Mert az ideológia háttér ott is megvan.

2021. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
87%
9: gondolatszabadság van, nem? A CEU-n nem egy brutális, véres elnyomó diktatúra tanait oktatják. Attól, hogy neked nem jön be, ne akard cenzúrázni mások képzését.
2021. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!