Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja megvédeni az országot...

Ki fogja megvédeni az országot az elkínaisítástól?

Figyelt kérdés
kínai giga hitelek, kínaiakat importálna orbán viktor, terjed vele a kínai kultúra stb. Már nem a magyarok mondhatják meg kikkel szeretnének együtt élni?

2021. máj. 25. 08:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a kínaiak betelepítése agyzavarotok, vagy az oktatók/és vagy családtagjaikra gondoltok?

A betelepítés valóban merész lenne. De Budapesten már így is vannak kínai lakótelepek, szal.


De még nem olvastam sehol, hogy a Mumusotok 10 millió kínait telepít be.

2021. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

#1

Amúgy miért zavarná őket. A fidesz is tele van ex-mszmp-s, ex-ksizes emberekkel, akik elég komolyan szerepet vállaltak rendszerváltás előtt is.


#9

Kínai elnök mondta, hogy a kínai párthoz hű embereket kell az egyetemeken képezni. Szóval, hogy ez ideológiailag mentes képzés lesz, azt erősen kétlem, max nem lesz nyílt átnevelés, csak burkolt.

2021. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

#13


Én nem tagadtam az ideológiai mentességet, szal nagyot írtál most, tényleg 100% mehet rá.


Én csupán annyit írtam, hogy elvben műlödik ez így, és igenis van/lesz a tanároknak mougásterük, meg azt hallottam, hogy fizetésben sem lesz rossz. Mindezeket egy -nem fudanos, de azt fontoogató egyetemi tanártól.


Az ideológia mentességet meg minden egyetemre írtam, vagy akartam utalni. De persze tudom, hogy ez sem igaz így, mert minden egyetem képvisel(ne) valamit, főleg egy külföldo, nemzetközi.


De pl. a Pázmányon lmbtq+ gyorstalpaló meg a tutujgatásukat nem vette be a gyomrom, főleg, hogy minden teremben ott a kereszt.


De nyugi, a ferde sarlótól is undorodom. :)

2021. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Jaaaa meg a szegényeken élőskődő, diploma nélküli tanároktó is undiridom. Főleg, ha kamu doktorija is van.


Ezek szerintem lehetnének olyan anomáliák a ti szemeitekbín is, mint a Fudan, nem?

2021. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
A fidesz nem,az biztos.
2021. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%

#14

A kommentedből az jön le, hogy te örülsz, hogy jön a kínai egyetem, és azt mondtad, hogy ez akkor jó, ha ideológialiag mentes, ami valószínűleg nem igaz.

Másrészt, ha már egy nem ideológiailag mentes egyetemről van szó, akkor szerintem az a jó, ha minél kevesebb van, más szavakkal, nem jó, hogy jön, vagyis ennek nem kellene örülni.


"Pázmányon lmbtq+ gyorstalpaló"

Mármint, hogy ne köpd le és rúgdosd meg embertársaid? Ja, ez összegyeztethetetlen a keresztény vallással, kedves álkeresztény kommentelő. :)

2021. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%

Nem létező veszélytől nem kell megvédeni senkinek semmit. A kínaiak száma visszaesett Magyarországon az utóbbi években, attól hogy hogy idejön 1 db kínai gyökerű egyetem, nem leszünk Kína, mint ahogy német egyetemtől sem lettünk Németország meg amerikai egyetemtől sem lettünk Amerika.


Kínában amúgy kezd elöregedni a népesség az alacsony születésszám miatt, és központilag felépített hatalmas üres modern fantomvárosok vannak gyér lakossággal, nemigen akarnak ők tömegével Magyarországra költözni, már a saját felépített városaikat sem tudják benépesíteni.

2021. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#18

Nem azért, de nem az ide küldött emberek számától függ, hogy milyen ország leszünk.

Érdekes módon rendszerváltás előtt sem volt a társadalom nagy része orosz, mégsem arról beszélnek az emberek, hogy milyen jó MAGYAR vezetése volt az országnak. Ha EGY darab orosz kötődésű embert küldenek, de az vezeti az országot, az már elég.

A jelenlegi politikai döntések alapján pedig elég valószínű, hogy kínának elég nagy befolyása van a politikai döntéseinkre.

2021. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kínaiak rassziatábbak mint a fehérek ezt onnan tudom, hogy amikor volt párom aki afrikai mondta, hogy elküldte a fenebe egy vágottszemu.
2021. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ööö én vagyok akit kóstolgatsz.


Nézzük:

1. Örülök annak, ill. örüléknannak, ha az orszátba jönne NYUGATI egyetem IS.

2. A komcsi hátterű egyetemnek nem örülök. Csak pozitív, hogy egy nemzetközi egyetem egyáltalán idejön.

3. Ha nem lesz szabadabb a tanárok mozgástere, ahogy azt egyetemi tanár mondta, annak főleg nem örülök. Úgyhogy örülhetsz.


4. Nem vagyok keresztény. De keresztény egyetemen vagy vegyék le a keresztet vagy ne hozzák szóba az adott EMBERTÁRSAIM.

5. Nincs bajom a melegekkel, annyira, hogy meleg haverom is volt még tini koromban, aki személyesen mondta el, hogy szégyen a pride a normális melegrke és rá nézve is.

6. Nekem is hasonló problémáim vannak pl, a prideeddal.

Te azzal "érversz" h nem kell őket agyonverni. És ez így van.

DE! Ha én vagy más közösség, identitású ember nem sérthet meg másokat, akkor ők se öltözzenek be papnak pl és ne nyílt provokációt csináljanak a felvonulásból, mert éppen azzal festik le negatívan a melegeket, biszexuálisokat, és uszítják magukra is a csúnyabácsikat.

7. Elogadom a meleg, biszexuális embereket, de a gender őrületet meg a 9999millió (javíts ki, ha több vagy kevesebb)"társadalmi nemet" nem.

8. Magam is részben tartozok valamihez, ami nem "átlagos". Éppen emiatt tudom és érzem át, tapasztaltam, hogy milyen megkülönböztetettnek lenni.


És h megnyugtassam még jobban a lelked nem h a Mumusodra (Viktotrra) nem fogok szavazni, de lehet, hogy urna közelébe sem megyek.

2021. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!