Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja megvédeni az országot...

Ki fogja megvédeni az országot az elkínaisítástól?

Figyelt kérdés
kínai giga hitelek, kínaiakat importálna orbán viktor, terjed vele a kínai kultúra stb. Már nem a magyarok mondhatják meg kikkel szeretnének együtt élni?

2021. máj. 25. 08:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#21

1. Igen, itt potn az IS-sel vannak gondok.

2. Önellentmondás, nem örülsz, hogy jön, de közben pozitív. Aranyos. :)

4. Ez megint önellentmondás. A kereszténységnek pont, hogy az elfogadásról szól. Vagyis azok szóba hozása kifejezetten keresztény dolog.

5. Csak itt kezdődnek a gondok, amikor emberekbe van nevelve, hogy legyen szégyen az, hogy emberek a gyülekezési jogukkal élnek.

6. Igen, addig kell pride, amíg emberek így gondolkoznak. Mert ha neked nem tetszik, akkor az nem tetszik, hogy élnek a jogukkal, ilyen szempontból pedig a hozzáállásod homofób.

És mi van, ha tényleg pap? Mert elég sok cikk van már arról, hogy a keresztény felsőbb vezetők közt kifejezetten gyakran vannak melegek.

Ajánlom a A ​Vatikán kínos titkai c. művet, amit Frédéric Martel írt.

7. Tehát nem fogadod el, hogy valamikor a férfi főz otthon. Elég nagy vicc. :DDD

A társadalmi nemek egyedül arról szólnak, hogy milyen szerepet töltesz be, pl. a főzés régen kifejezetten női 'munka' volt, ma már a férfi is végzi. Kb. ilyen dolgok esnek a társadalmi nemek alá.

Ez tagadni elég szánalmas és ostoba.

Persze a másik opció, hogy fogalmad sincs miről beszélsz, akkor meg az a szánalmas, ha erről véleményt mondasz anélkül, hogy értenél hozzá.

8. A világ legjobb focistája sem átlagos, meg van különböztetve, mégsem lehet ugyanabba a kategóriába tenni, mint a melegeket.

2021. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#22


Esküszöm fizetek, csak szállj le rólam.


Súlyos eset lehetsz, barátom. :)


Amúgy meg lehet vergődni, de a Biblia tiltja a melegséget.

És igen, el tudom hinni, hogy ez mekkora törés lehet egy keresztény családba született melegnek/másnak. De ha ez van a Bibliában, akkor ez van.

Nem tudsz vele mit csinálni, ahogy a Fudan alapítóirataival se. Ha már kiforgatod a szavaim.


amúgy meg még mindig nem örülök az egyetemnek.

2021. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#23

A Biblia szerint meg teljesen okés, ha eladod a lányod, szóval ebből kiindulni elég röhejes.


Amúgy nem kiforgattam a szavaid, ezt jelenti, amit írtál. Az más kérdés, hogy a magyarral gondjaid vannak.

2021. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az nem gyülekezési jog, hogy provokálnak.

Emlékszek amíg volt fészbukom, akkor az említett emberke, aki papnak öltözött valami olasz vagy félolasz csávó, megkeresték és megverték, aztán a fészen ugrálgatott, hogy elhagyja ezt az országot mert rasszista meg minden.


De ez történik, ha provokálsz. És én mondom, hogy miattam annak öltöznek be aminek akarnak, a pápától kezdve Viktoron át tégedig bezárólag, de szerintem nem jó ötletek az ilyenek, mert mint írtam magukra uszítják az ilyeneket. Plusz ugye a normális melegekről meg az a kép alakul ki, hogy otthon -a példánál maradva- papnak öltözve "paráználkodnak".

De mondjuk nekem meggyőződésem, hogy a pride igazi értelme valójában a melegek lejáratása, szándékosan. Végeredményben a normálisak szívnak minden oldalon.

https://www.youtube.com/watch?v=kaJKAOH9H8g

2021. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Gondjaim vannak a magyarral... hm.

Szláv gyökereim vannak.

Most rasszistázzalak le? :D

2021. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És idézd a biblia pontos részét, ahol le van írva, hogy eladod a lányodat.
2021. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#25

A pride gyülekezési jog. Te a pride-ot mondtad, mint probléma, vagyis a gyülekezési joggal van bajod.

Tessék, megint megvillantottad a nagyszerű magyar tudásod. :D


Ja, a gyökér kis gyerekek ne öltözzenek farsangkor semminek, mert magukra uszítják az embereket. :DDDD


#26

Ja, rasszistázz le, ha nem sikerült felfogni, hgoy rólad és nem egy népcsoportról beszéltem. :DDD


#27

Újszövetség, Kivonulás könyve 21:7-től kezdődően.

2021. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ok
2021. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak MI MAGUNK menthetjük meg.
2021. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!