Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én is csinálhatom azt amit...

Én is csinálhatom azt amit Seres Mária? Kitalálom az agyszüleményemet:

Figyelt kérdés
Például 2011-ben minden parlamenti képviselő halyát fessék be pirosra! Ha összegyűjtök 200.000 aláírást akkor befestik a hajukat pirosra?
2010. aug. 23. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"És ha már javítunk,akkor tudjuk,hogy kisbetűvel nem kezdünk mondatot......"


Akkor már vegyük bele azt is, hogy az írásjel után rakunk egy szóközt, és nem írunk három darab pontnál többet egymás után... :D

Ezt csak kötekedésképpen írtam.

2010. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a kérdés alkotmányellenes lenne.Amennyiben az OVB nem találná annak valami csoda folytán,akkor igen,ha összeszedsz 200 000 aláírást,akkor népszavazás lenne belőle,de a népszavazáson valószínűleg a NEM-ek győznének.Azért ilyen hülyeséget nem szavaznának meg túl sokan.
2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Én is csinálhatom azt amit Seres Mária?"


Miért ne csinálhatnád? Kevesebbnek érzed magad nála?

2010. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mit talált ki a seres mária?
2010. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Akkor már vegyük bele azt is, hogy az írásjel után rakunk egy szóközt, és nem írunk három darab pontnál többet egymás után... :D

Ezt csak kötekedésképpen írtam.


- Írásjel után nem rakok szóközt,mert kicsi a laptop képernyője,és válság is van.Szóval spórolás. :) Miért is nem lehet több három pontnál?Ezt nem vágom Grétsy László tanár úr!(Komolyan érdekel)

2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

És ha már javítunk,akkor tudjuk,hogy kisbetűvel nem kezdünk mondatot......


Ha már beszólunk, akkor és-el nem kezdünk mondatot..

2010. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Ha már beszólunk, akkor és-el nem kezdünk mondatot.."

Ha idézünk akkor kirakjuk a megfelelő írásjelet!ugye-ugye? :)

2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az aláírás gyűjtéseddel igyekezzél még az idén végezni, mert jövőre indul az új alkotmány.


Lehet, hogy már népszavazási procedúrára sem kerülhet sor, mert O. V. teljhatalmú diktátor lesz és mindenkinek úgy kell tapsolni, mosolyogni, ugrálni, ahogy ő akarja. Legyen béke...!


A kérdésedre válaszolva: bármit felvethetsz, csak szedd össze hozzá a megfelelő számú aláírást és máris kiírható a népszavazás - természetesen a jelenlegi alkotmányos keretek között!

2010. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha eljutsz a népszavazásra, akkor eldöntik a paralamentben(javítson ki vki, ha nem a parlament), hogy véleményező v ügydöntő népszavazás legyen. Mivel nem hülyék, gondolom csak véleményezőt engednének és utána jót röhögnének rajtad. Meg van ez oldva, hogy ne kelljen midnig betartani a népszavazás eredményét.... De amúgy ki sem írnák. Ráhúzzák, hogy alkotmányellenes pl. Most be ne másold az erre vonatkozó szabályt, hogy de nem sérti az alkotányt, mert addig facsarnák, amíg el nem érik, hogy sértse. (de a problémafelvetés tetszik :) )
2010. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Lényegesen kevesebbnek érzem magam nála. 1 Neki sokkal több pénze van mint nekem. 2 Neki lényegesen nagyobb kapcsolati tőkéje van mint nekem.
2010. aug. 25. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!