Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az oltási kedv...

Magyarországon az oltási kedv ösztönzése egyenlő azzal, hogy a nem-oltakozók meg vannak fenyegetve, hogy gyakorlatilag nyár végéig semmit nem csinálhatnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 11:18
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
24%

"Akik oltott, potenciálisan fertőző. Tehát mi a különbség?"


Az a különbség, hogy ez nem igaz.

Apró, de lényeges különbség. :D

2021. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező,és az összes oltásellenes


Mikor fogjátok már fel,hogy nem fenyeget senki,nem kötelez senki semmire,ezért nem vagytok megkülönböztezve.

Beoltatod magad,és mindenhova mehetsz.

Akkor én is meg vagyok különböztezve,másodrangú vagyok,mert szeretnék egy zsír új Mercedest ingyen,de nem adják ide,csak pénzért??


Nem a bizonyítványt kell magyarázni,nem sajnáltatni kell magad,hanem beoltatni.

Ha meg nem oltatod be magad,ne sirankozz!!

2021. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
32.Csak a szokásos szöveg.
2021. máj. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
53%

Akkor lenne megkülönböztető (diszkriminatív), ha azonos státusz esetén az egyik állampolgárnak joga/ lehetősége van valamire, a másiknak nem! Téged és engem ugyan abban a lehetőségbe helyezett az állam. Ez vitathatatlan! Te nem az még nem adott lehetősége miatt vagy " rosszabb" helyzetben....leesett már?

De modok egy példát: ugyanazt a jogi egyetemet elvégzed te és én is. De az állam kitalálja, hogy mivel te csak közepes eredménnyel zártad, nem jó eredménnyel, te nem vagy jogosult a doktori címre, én viszont igen. Ez a diszkrimináció...

2021. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
46%

34."Téged és engem ugyan abban a lehetőségbe helyezett az állam."


Én nem így fogalmaznék,hanem úgy,hogy engem is meg téged is ugyanabba a nehéz helyzetbe kényszerített bele az állam.Nem mindegy.Én ezt nem nevezném lehetőségnek.

2021. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
9%
Az lenne a diszkrimináció, ha valamilyen (nem egészségügyi) okból nem vehetnéd fel az oltást.
2021. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
45%
Undorító, hogy így kényszerítenek oltásra. Természetesen én nem fogom beadni, kitartok.
2021. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
50%
#37. Ti amúgy azt hiszitek, hogy valami hős forradalmárok vagytok ezzel az oltásellenes elmebetegséggel?
2021. máj. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
42%
38. Mitől lenne forradalmár aki nem oltatja be magát? Nem értem.Csak nem oltatja be magát.Ennyi. Se több se kevesebb.
2021. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Nem vagyok forradalmár, se oltásellenes. Szabadság párti vagyok. Azaz, majd én eldöntöm, hogy akarok e oltakozni vagy sem, mert a saját felelősségem. Innentől kezdve meg ne tiltsanak ki helyekről, mintha sárga csillagot hordanék.
2021. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!