Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Bumbi02 kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy egy cigány srác kimentett a kútból egy kislányt?

Figyelt kérdés
Ez szerepelt a kurucinfo-n vagy ott is szűrik a híreket?:))
2010. aug. 22. 21:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%

"Ez úgy hangzik, mint egy tündérmese, de el tudom képzelni, hogy egy hét múlva feltöri a házukat.


Nekem segített egy cigány srác betolni a kocsimat, utána egy-két holmimat nem találtam"


Na igen. Egy jó példa a segítőkészségükre!

2010. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%
Én is láttam a híradóban, de ez a gyerek hol volt cigány, már nem azért???!!!
2010. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Miféle hülye kérdés ez???

Nem pártolni akarom a cigányokat, de kb. úgy hangzott a kérdés: Mi a véleményetek arról hogy egy sorozatgyilkos kimentett a kútból egy kislányt? Ha valaki cigány, szerinted megdöbbentő ha valakit megment? Röhejes, rasszista felfogás.


rosszul értelmezted a kérdésemet... épp a másik oldal vagyok (találkozol kommentjeimmel észreveszed) és épp erről szoktam papolni.. hogy nem minden cigány bünözö van köztük is jó ember..

és érdekelne hogy erről irt-e vajon a kuruc info?:) mer azt megirja h Lakatos Béla ellopott egy tyukot egy faluba...de ien esetbe meg ö nem közli le a hirt mert ez nem negativ acigányokra?:)) (kerestem ezt a hirt a kurucon, mert azt irtátok h ott több hirrel találkozhatok mint a propagandát nyomató rtl-n meg tv2n.. de nemtaláltam, h ha fenn van akk vki link és bocs:) )

2010. aug. 22. 23:07
 24/37 anonim ***** válasza:
85%

A múltkor néztem egy műsort, ahol a cigány, zsidó, néger, emberekkel még a nagyon régi időkben hogy bántak a fehér bőrű emberek. Hát mit mondjak, valahol megértem ezeket az embereket, nem véletlenül lettek ők ilyenek. Ez a stílus, és az emberekhez való viszonyulás nem a semmiből alakult ki.

Amúgy senkinek nem kell cigánynak vagy bárminek lennie ahhoz hogy egy gusztustalan ember váljon belőle. Gyilkoljon, lopjon, vagy bármi hasonló.

Sokan vagyunk sokfélék. Ezt nem szabad elfelejteni.

2010. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
34%

"A múltkor néztem egy műsort, ahol a cigány, zsidó, néger, emberekkel még a nagyon régi időkben hogy bántak a fehér bőrű emberek. Hát mit mondjak, valahol megértem ezeket az embereket, nem véletlenül lettek ők ilyenek"


És mért bántak így velük? mert már akkor is a bűnöző elitet alkották, te megérted az ilyeneket? mert én nem!

2010. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem meg őket, de mindennek oka van. Szerintem legalább is.

De az is biztos hogy a magyarok közt is van gusztustalan ember, úgy ahogy a cigányok közt. És ez fordítva.

2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%

A magyar a magyar embert miért nem utálja ha lenne rá oka?

Ha egy magyar faszi kiírtja a családját, csak mert rossz az anyagi helyzet azt miért nem jegyezzük meg és beszélünk róla napokig?

Ha egy cigány gyilkol akkor egyből akasztófára küldi mindenki. A magyart nem kéne?

2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont.
2010. aug. 22. 23:41
 29/37 anonim ***** válasza:
36%
Kampányfogás.
2010. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
31%

"A magyar a magyar embert miért nem utálja ha lenne rá oka?

Ha egy magyar faszi kiírtja a családját, csak mert rossz az anyagi helyzet azt miért nem jegyezzük meg és beszélünk róla napokig?

Ha egy cigány gyilkol akkor egyből akasztófára küldi mindenki. A magyart nem kéne?"


Hát magának nem tűnik fel hogy a magyart egyből sitre vágják a cigányt meg próbálják mosdatni?

2010. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!