Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfonak miért kell még...

A kurucinfonak miért kell még egy 11 éves ártatlan kislányt is piszkálnia? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]


Miért kell lecigányozni?


2010. nov. 6. 18:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
57%
Mert irracionális rémuralmisták vezetik a kurucinfót.
2010. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
64%
azért mert cigány , még a vak is látja
2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező: nincs okod felháborodni. Mindenkinek joga van azt leírni, amit akar. Ez a cikk pontosan tükrözi a kurucmédia, az azt támogató politikai csoportok és az olvasóik szellemi-erkölcsi színvonalát. Ennyi eszük van, nem több. Az ország kb. 15%-ának ez a színvonala. Ha te nem tartozol ebbe a csoportba, ne olvasd a szennyet. Ilyen egyszerű.
2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
73%

...a műsorban, ugyanis sokat futtatják az orkokat, félvéreket, kínaiakat az efféle "tehetségkutatókban" - azt hiszik, ettől szimpatikusabbak lesznek az átlagember számára.

A TV2 nevű gennykanális megéri a pénzét, hisz a zsűrit teletömködte zs.dókkal (pl.: Presser Gábor) és b.zikkal (Buzerikusz, Mester Tamás). Utóbbiról tudni kell, hogy jóbarátja Császár Elődnek, ő az, aki 1998-ban bedrogozva ült a volán mögé és megölt egy rendőrt. Császárt végül 2001-ben felfüggesztett börtönbüntetésre és százezer forintos pénzbírságra (!) ítélték, a gyilkos tehát Abszurdisztán bíróságának köszönhetően megúszta büntetés nélkül, azóta külföldön DJ-skedik Shane54 néven.

Valószínűleg ez vár Stohlra is. És nálunk ők számítanak sztárnak.



Ezért vagyunk felháborodva, mert normális embernek nincs nézhető műsor a tv-ben, pedig kifizetjük a díjat. A kereskedelmi tv-k tele vannak ocsmányabbnál ocsmányabb műsorokkal és a magyarságot illetve a nemzettudatot háttérbe szorítják és ilyen csótányműsorral tömik az emberek fejét. Magyar gondolkodású, épp elméjű, tehetséges ember nem is szerepel a médiába. Mondjuk az olyan ember nem is akar szerepelni a retekklubon és a telaviv2-n.

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
64%

a 3. válaszoló tökéletes példa a messzemenő következtetések levonására,... szegénykém :(


Figyelj, "lecigányozni"??? Ha egyszer az, akkor mi van? Nem mondhatják rá, hogy mozambiki néger, nem? Most én nem értek feltétlenül velük egyet, de érted,..


Tegyük fel, hogy bemegy valaki egy kínaiba... Úristen!! Miért kell lekínaizni?? Mert kínai... Ő meg lefehérez, csak te azt nem hallod, mert a tv2 és az rtlklub nem mondja el neked


hú de sok ember alszik még :)

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
45%
Most pont igazat írtak.
2010. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
70%

"Figyelj, "lecigányozni"??? Ha egyszer az, akkor mi van? Nem mondhatják rá, hogy mozambiki néger, nem? Most én nem értek feltétlenül velük egyet, de érted,.. "


Na igen, csak vannak ugye olyan egyszerű emberek, akiknek a másik megítélésénél első a származás, és utána jön maga a belső. Erre céloztam, ugyanis a kurucból (meg a hasonló zagyvalékokból) ez a szemlélet ordít. Mondom, joguk van hozzá, nekem meg jogom van ezért sajnálni őket.


(harmadik voltam)

2010. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%

Hú, de hivalkodnak a netnácik az általuk sokszor sárga földig gyalázott demokratikus szabadságjogokkal, amikor arról van szó, hogy egy demokratának nem tetszenek a nézeteik, de ők mégis terjeszteni akarják őket!


Ugye, mégse olyan rossz dolog a demokrácia, kedves diktatúristák?

2010. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
39%

"Ezért vagyunk felháborodva, mert normális embernek nincs nézhető műsor a tv-ben,"


Csak egy ado van az orszagban?


"pedig kifizetjük a díjat."


A kabelszolgaltatonak fizetsz nem a csatornanak ok a reklamokbol elnek jo reszt nem kotelezo senki elofizetni ezekre a musorokra.


"A kereskedelmi tv-k tele vannak ocsmányabbnál ocsmányabb műsorokkal és a magyarságot illetve a nemzettudatot háttérbe szorítják és ilyen csótányműsorral tömik az emberek fejét."


Megegyszer riomsenki se kotelezo nezni ezeket a TV-ket az igaz, hogy a Duna TV a legszinvonalasabb de szerintem neked az Echo tv valo volt szerencsetlensegem neten lattam toluk par musort inkabb nem irok semmit roluk...


"Magyar gondolkodású, épp elméjű, tehetséges ember nem is szerepel a médiába. Mondjuk az olyan ember nem is akar szerepelni a retekklubon és a telaviv2-n."


Epp elmeju ember meg nem szol le egy 11 eves kislanyt csak azert mert ciganynak szuletett. Teheteseges meg nam attol lesz valaki mert a szellemi csocselek annak tartja Szerepelni a jobbikosok is szerepelnek a musoraikba ha eppen nyilatkozni kell. Viszont epp elmeju ember nem is hallgatja ezeket a tehetsegtelen embereket...

2010. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
40%

"Figyelj, "lecigányozni"??? Ha egyszer az, akkor mi van? Nem mondhatják rá, hogy mozambiki néger, nem? Most én nem értek feltétlenül velük egyet, de érted,..


Tegyük fel, hogy bemegy valaki egy kínaiba... Úristen!! Miért kell lekínaizni?? Mert kínai... Ő meg lefehérez, csak te azt nem hallod, mert a tv2 és az rtlklub nem mondja el neked"


Te szándékosan nem érted, vagy csak már ennyire be vagy hülyítve? Én mondhatom rád, hogy magyar, ezzel nincs is semmi probléma. De ha én olyan degradálóan lemagyarozlak, mint ahogyan a kurucinfón szoktak zsidózni és cigányozni, te vajon milyen tempóban szaladnál az ombudsmanhoz jogsegélyért? Na ugye.

2010. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!