Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfonak miért kell még...

A kurucinfonak miért kell még egy 11 éves ártatlan kislányt is piszkálnia? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]


Miért kell lecigányozni?


2010. nov. 6. 18:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem itt az is hangsúlyos,hogy a kislány 11 éves,így ő elvileg nem nézhetné magát a műsorban,mert az 12 éven felülieknek szól,másrészt a neve Patai,ami ismerős lehet onnan-talán rokona is-,hogy így hívták a cigány srácot akit leszúrtak a 21-es buszon,ami miatt antirasszista tüntetés folyt,majd később kiderült,hogy az elkövető is cigány.Hjah és nem mellékesen ez a csávó azóta már erőszakos bűncselekmények miatt szintén az állam vendégszeretetét élvezi"



Utana neztem annak a galad cigo csaladnak marmint Patai Anna csaladjanak aztan miket talalok?


[link]



Ja hogy az apuka vilaghiru jazz zenesz? Ja hogy tobb hirnevet szerzett az orszagnak mint a kucugszerkesztok? Nekem 5 percbe sem kerult kibogozni a facebook majd guglibol kik is Ok valojaban! Tudod a bajok itt kezdodnek amit irtal de mindegy...

2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
51%

"Azért, mert ez az oldal egy ocsmányság, úgy ahogy a szerkesztői is azok. Sajnálom, hogy vannak ilyen emberek Magyarországon."


Te ocsmányabb vagy. Sajnálom, hogy életben hagytak.

2010. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

"Nem vágom! Te hol olvastál ilyet?"


62-es, én feladom. Többet nem tehetek érted, illetve a helyesírásodért :)

2010. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
46%

provakator

nem tudom miért ott kezdődnek a bajok,amit én írtam:én annyit írtam:TALÁN rokona a Patai Józsika nevű bűnözőnek,másrészt 1 éves,míg a műsor 12 éven aluliaknak nem ajánlott.Hol itt a baj?Nincs faszbukom,és nem nézek TV2-őt,hjah és nem is érdekel a lány családfája.Baj?

2010. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58


Nem baj csak akkor miert irsz butasagokat? E|s miert kell rogton a legrosszabbra gondolni? Egyebkent hany ezer mozi filmben szerepelnek a gyerekek amelyek pl korhatarosak? De a 12 es karika sem arrol szol, hogy nem ajanlott a gyerekeknek csupan arrol, hogy szuloi felugyelet mellett ajanlott. A ketto nem ugyanaz. Erdekes a Nemzeti oldalakon van gyerekeknek kepverseny, szepsegverseny stb. Az mitol mas? Akkor azon oldalakat es az indulokat is gyalazzak meg!!!

2010. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget. Egy ÁRTATLAN 11 ÉVES KISLÁNYT MIÉRT KELL LECIGÁNYOZNI? Mit tett ő?
2010. nov. 6. 20:27
 27/50 A kérdező kommentje:
A téma szempontjából az miért nem maradhatott mellékes hogy cigány?
2010. nov. 6. 20:28
 28/50 anonim ***** válasza:
54%

"A kérdező kommentje:

Nem értitek a lényeget. Egy ÁRTATLAN 11 ÉVES KISLÁNYT MIÉRT KELL LECIGÁNYOZNI? Mit tett ő?"

A komment megírásának időpontja: ma 20:27


Ciganynak szuletett kuruceknal ez jovatehetetlen bun. Egyebkent nem kell tennie semmit igy is ugy is utalni fogjak, ha enekes lesz felnott koraban azert, ha nem lesz enekes meg azert...



A kérdező kommentje:

A téma szempontjából az miért nem maradhatott mellékes hogy cigány?


A komment megírásának időpontja: ma 20:28


Sajnos fo tema a szarmazas es minden mas mellekes. Es ha belegondolok, hogy mar 11 evesen ezzel kell szembeneznie...

2010. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de cigányozás nélkül ezt még a subba blog is lehozta.
2010. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 bumbi02 ***** válasza:

hát hálisten ez a cikk helyettem jellemzi a kurucot és annak a törzsvendégeinek értelmi szinvonalát..


abszolute nem szeretem ezt a kiscsajt, 11 évesen nem itt a helye hanem az iskolában, most kiesett egy félévet a suliból, mehet vissza csak kb*szott nehéz lesz pótolni... viszont ennek ellenére fölösleges bele kötni h kiesett a cigány... aztán fel vannak háborodva ha a cigányok meg magyaroznak.. nem ugyanaz? de..

Mester tamásnak mi a büne? az hogy mit csinált egy jó barátja.. ez kb olyan minthogy gyurcsány a hibás az iszapkatasztrófában mert az egyik volt ügyfele a mal zrt-nek vmi részvényese vagy tudomisén mije..

presser gábor hazánk egyik legnagyobb zenésze, zeneírója, olyan kis sz*rokban zenélt csak mint az Omega, LGT, és nem egy szinpadi müvet írt... de bele is bele kell kötni, ha mást nem tudunk találjuk ki hogy zsidó...


kiváncsi lennék a kuruc info szerkesztőire.. képpel önéletrajzzal ellátva, hogy nekik van-e ilyen sikeres életük mint pl Presszernek....

2010. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!