Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell mindig szidni a...

Miért kell mindig szidni a kormányt?

Figyelt kérdés

Most nyitásra készülnek. Most mindenki szidja Orbánt, hogy zárást követelnek, de bezzeg mikor szigorítanak mennek tüntetni. Milyen undorító nép ez? (Baloldalra ugyanez igaz)

Én a nyitás mellett voltam mindig is, de mi ez a hiszti? Ha ennyire fsik, maradjon otthon, nem kell a kormányt szapulálni mindig.

Szerintem most nagyon csinálja a kormány, amit viszont eddig csinált az vicc kategória. A vírus 2%-os halálozási rátája a 2%-ot kellett volna bezárni, nem a maradék 98% életét tönkre tenni.



2021. ápr. 21. 03:11
1 2 3 4 5 6
 11/54 Micimacko67 ***** válasza:
67%
Bocs, a #3-asnak címeztem a mondandómat, a 8-as voltam...
2021. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
87%

Én jelenleg ezekért vagyok a legjobban kiakadva, de nem lenne megerőltető bővíteni a listát :


- jól tudja ez a patkány, hogy a magyarok nagy része a Pfizer vakcinával szeretné beoltatni magát, erre orrba-szájba ajándékozza el más országoknak. És nem kevés darabot.

- hazudoznak a kínai szarról, mert nekik ez jó üzlet. Tényleg hihető, hogy ez a leghatásosabb vakcina, amikor Kína is mást rendel helyette inkább.

- Kínának épít egyetemet, kínai munkásokkal, Kínából hozatott alapanyagokkal, de Magyarország fogja a hitelt nyögni még 80 év múlva is.


Gratulálok

2021. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
75%

Azért kell mindig szidni a kormányt, mert sosem hoz megfelelő döntést, és felelőtlenül kormányoz. Amikor még nyitni lehetett volna akkor értelmetlen módon zárt, amikor zárni kellett volna meg nem tett semmit, csak látszatintézkedéseket hozott a saját hatalmának védelme érdekében. Valójában sosem volt olyan zárás, ami ésszerű lett volna.

Egyébként aki egy kicsit is belát a sorok mögé (esetleg olyan szektorban is dolgozik), annak teljesen egyértelmű, hogy mikor, mit, miért tesz.

Sosem azt nézi, hogy az embereknek legyen jó. Azt nézi, hogy magának, és a strómanjainak minden szuper legyen, mindezt úgy, hogy azért a nép is kapjon egy kis látszatintézkedést, nehogy 2022-ben elveszítse a teljes szavazótáborát. Amit mondjuk kétlek, hogy így lenne, bár manapság elég feltűnő, hogy Facebookon a dicsőítő hozzászólások nagy része nyugdíjasoktól vagy nyugdíj közeli idősektől érkezik.

2021. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
75%

Itt van most ez a kínai egyetem is: mire kell szerintük? Arra, hogy majd a külföldi vállalkozások kedvet kapnak, hogy Magyarországon fektessenek be, így hozzánk jön a pénz. Értem, tehát nem kellenek migránsok, de az jó, ha az engedélyükkel kínaiak lepik el az országot.

Hogy is volt anno a multi üzletek esetében? Ott is az volt a cél, hogy jöjjenek be a külföldi hiper-szupermarketek, és akkor házon belül marad a pénz, és sokkal jobb életünk lesz. Hát a pénz arra volt jó, hogy ellopják, semmi másra. Most ott tartanak, hogy el kell ezeket zavarni, mert a magyar termék a fasza. És akkor ennek a kormánynak örüljek, amikor tudom, hogy a kínai egyetemmel is csak az a céljuk, hogy még több pénz menjen a zsebükbe, amiből a magyar egy fillért nem fog látni? :D


Elég lenne az országot normálisan kormányozni, és akkor nem kéne ilyen szükségintézkedéseket hozni annak érdekében, hogy az ország ne kerüljön le a gazdasági térképről...

2021. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
3%
Mert nincs más téma.
2021. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit csinál az szinte mindig szar.
2021. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
7%
Amit csinál: családtámogatás, ingyen tankönyv, étkezés, határvédelem, ingyenes oltás, stb.
2021. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó válaszolónak (10.) nagyon igaza van! Ahogy az egyik rendőr mondta: "Ezeket csak a golyó állítja meg"


Ezek a light-os Rákosi rendszert akarják visszahozni! Egyedül az uniós szabályok miatt (unió támogatások) nem tudnak még mélyebbre süllyedni!


A jogi rész -> törvényhozás, bíróság, rendőrség, média, alapvető stratégiai pontok, a maffiózók kezében van!


Az egyik legaljasabb nemzetek vezetőivel haverkodnak (Putyin, Kínai vezetők, egyéb maffiózók).


Az oktatást még mélyebbre süllyesztették, hogy ne is legyen kitörési lehetőség. Ez igaz az általános, közép és felsőoktatásra is.


Az egészségügy további lebontása következtében (mert csak látszatintézkedések vannak az utolsó pillanatban is) a saját fajtájukat irtják! (Hazaárulás).


Ha nem vagy NER közeli, akkor szétszívatnak, mint vállalkozó!


Elűzik a fiatalokat, hogy a helyükre ukrán, egyéb vendégmunkásokat tegyenek, akiket lehet dróton rángatni!


Valószínűleg azzal, hogy a határon túli Magyaroknál, bevezették a levélszavazást, így el is tudják csalni a választást! Nem kell személyesen leadni a szavazócédulát, így simán kitudják cserélni!


Az a szomorú ebben az egészben, hogy erre igény is van, mert a Kádár rendszer torz örökségét, nem tudta a társadalom levetkőzni! Tisztelet a kivételnek!

2021. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
85%
Én, mint 18-as válaszoló. Bocs, azóta jó páran válaszoltak már, de a 10-es válaszolónak, akkor is igaza van! Magyarországról el kell menni! Egy fertő lett az ország. Úgy mentalitásban, mind hozzáállásban. Tisztelet a kivételnek!
2021. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

#17: hát igen, ezek ilyen figyelemelterelő dolgok, de azért azt jó tisztába tenni, hogy a határvédelem a katonaság feladata, nem a kormányé, az ingyenes oltás azért jár, mert fizetjük a TB-t, a családtámogatás, ingyen tankönyv részben uniós kötelezettség volt, a foglalkoztatási támogatások meg EU-s pénzekből valósultak meg, amiknek nagy része a strómanoknál landolt.

Ezeknél sokkal több mindent lehetne megvalósítani, ha a kormány nem féltené a zsebét. Elképzelhetetlen mértékű pénzek mozognak, amiket egy átlag ember felfogni sem tud. Ha azok valós problémákra lettek volna fordítva a 10 év kormányzás során, már mini Dubai lehetnénk...

2021. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!