Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt egyesek,...

Miért gondolják azt egyesek, hogy ha valaki oltáspárti, akkor Fideszes?

Figyelt kérdés

Egy válaszom kapcsán, ami egyértelműen az oltások mellett érvel megkaptam, hogy tipikus "narancsködös" vagyok.

Őszintén szólva, ezt kb. mindennél nagyobb sértésnek érzem, mert egyáltalán, kicsit sem vagyok kormánypárti.

De nem egészen értem, hogy mégis mi köze a kettőnek egymáshoz...


2021. ápr. 7. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Tőle kellett volna megkérdezned, mi sem látunk a fejébe annak az egy elvont embernek.
2021. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz tudatos politikája, az. Ha valaki bármilyen kritikát, kérdést felvet az oltassal kapcsolatban (nem kell, hogy elutasitsa!), egyből libernyak oltasellenes lesz, és lám lám, meg is van az ellenség, akit lehet utalni és naphosszat szapulni a fideszes médiában. Bezzeg a kormany, ok ezzel szemben az oltást szorgalmazzák.
2021. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

A lakájmédia kommunikálja azt, hogy az ellenzék oltás ellenes, a kormánypártiak pedig hős vakcinaharcosok. Minden covid-ban meghalt ember lelke Gyurcsány kezén szárad, szemben minden keleti vakcinával beoltottat Orbán megmentett a biztos haláltól.

Úgy néz ki, sokaknál működik a propaganda.

2021. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát én libernyák oltáspárti vagyok:D
2021. ápr. 7. 18:02
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűen ilyen hülye.


Ma már ha egy picit is egyetértesz a fidesz valamely törekvésével (talán az oltás szerencsére azért nem ilyen), akkor már fideszista vagy.


Másikoldalról meg libernyák.


Sajnos ilyen poláris világban álünk.

2021. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

#2 #3


Hát gyerekek én csak annyit nem értek ebből a történetből, hogy egy ellenzékire, aki ugye mindent elutasít élből abból amit a kormány közöl, hogy lehetne áldozata a propagandának amit nyomnak? Őszintén kérdezem.

2021. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Van a Fidesztől lejjebb: ezek a belédoltjákacsipetazufók meg irtjákazoltássalafehérfajt típusú megnyilvánulások. És teljesen el is uralkodtak itten, gondolom, egy-két jóember, aki nagyon bele van kattanva a témába, és tolja itt magát ezerrel, igyekszik úgy láttatni, mintha az ő szellemi szintje lenne a közvélemény, pedig ez már a politikától is (az se kutya) emeletekkel lejjebb van.
2021. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Alapból azért gondolják sokan ,mert a kormány forszírozta a dolgot és ha valaki velük egyetért az kormánypárti.Szerencsére most már az ellenzék egyre jobban az oltások mellett áll.
2021. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Az ellenzek soha nem azt mondta,hogy nem kell oltas,csupan ellenorzott,biztonsagos oltoanyagot szerettek volna,nem megbizhatatlan lottyoket.
2021. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
#9 azok is ellenörizve voltak, csak az ellenzék valamibe bele akart kötni.
2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!