Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovákiában is reklámozzák...

Szlovákiában is reklámozzák Magyarországot?

Figyelt kérdés
Mert valahogy nálunk naponta hallom a klubrádióban a szlovákiáról áradozó förtelmes reklámot, amitől hányingerem van. Minket hol reklámoz a rádió?
2010. aug. 19. 20:20
1 2
 11/17 Kokas Lajos ***** válasza:
90%

Sokat jártam és megyek most is a hétvégén szlovákiába, vagy ha jobban tetszik akkor a felvidékre. Soha semmilyen atrocitás nem ért! A faluban ahol élek, szintén laknak szlovákok (tatárjárás után IV.Béla telepítette be őket), nagyon szépen örzik a hagyományaikat, nyelvüket. Magyarul beszélnek a hivatalokban, ez nekik természetes és nem fordult elő nacionalista atrocitás soha a faluban.

Bár ez már majdnem offolás, de kicsit a témához: Amikor Hungarikummá nyílváníttattuk a Tokaít és most már jogerősen is csak "mi" használhatjuk, akkor a Tokai borvidék szlovákiához tartozó részén élő felvidéki magyaroktól vettük el a lehetőséget, hogy megéljenek!!! Most Magyarkodjunk, vagy ne????

2010. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem egyesek miért fáj az igazság.A Felvidék magyar föld!Az hogy a nem tudnak megélni a szlovákiai magyarok mert Tokaj hungarikum nevetséges önmagadhoz képest is nagyon alacsonyat nyújtottál kedves antimagyar barátom.
2010. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kokas Lajos ***** válasza:
72%

Magyar nevemmel, vállaltam a Magyar véleményemet!

Nem tudok mit kezdeni egy névtelennel. Szereintem ez az ami nem méltó egy becsületes Magyarhoz!!!

2010. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy hívjuk, hogy Dunántúl, hanem úgy, hogy Dél-Szlovákia :)
2010. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Morfologus ***** válasza:
20%
Persze, és kolbászból van a kerítés meg sajtból a hold
2010. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

"A Felvidék magyar föld!"


Tévedés. Felvidék a magyar KIRÁLY földje, a Szent-Korona birtoka, amelynek személye, a monarcha, nemzet feletti.

2010. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Azért undorít, hogy reklámozzák nálunk Szlovákiát, mert pl. aki felveszi a a magyar állompolgárságot, attól el fogják venni a jelenlegi szlovákot, és ezzel akár lehetetlen helyzetbe is kerülhet pl. a megélhetése is.

Nyilvánvaló. hogy nem a magyar közember állampolgárnak van baja a szlovák közember állapolgárral általában, azzal van baj, amit állami szinten művelnek a politikus fattyük a közemberek ellen. Ezt utálom.

2010. aug. 20. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!