Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk a fideszeseknek...

Mi a bajuk a fideszeseknek Baranyi Krisztinával?

Figyelt kérdés
Szerintem a legvállalhatóbb budapesti polgármester, aki úgy takarékoskodik a kerülete pénzével, hogy a haszontalan dolgoktól veszi el a pénzt. Ezenkívül ugyanúgy megmondja a véleményét az ellenzéki politikusokról, mint a fideszesekről.
2021. febr. 6. 17:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy nem fideszes, tehát ellenség, sátánfatty, Soros-bérenc, a mutyizás megakadályozója.
2021. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%

Baranyai Krisztina BLM szobrot állíttatott.

Ezzel minden megvan róla mondva.


Plusz, szereti kirugdosni a neki nem tetszőket, politikai okokból.

[link]

2021. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
A fideszeseknek hiába van velük baja, a kerületben nagyon népszerű.
2021. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

2

Na jön megint a hazugság, Baranyi (én nem Baranyai) nem állíttatott semmilyen BLM szobrot!!


Egy pályázat nyertes művei lesznek kiállítva 2-2 hétre és ezek közt van egy BLM szobor is.

2021. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2

Jó, mondjuk valóban lehetne koronavírus idején a közpénzt is hasznosabb dolgokra költeni, mint ilyen szobrok, de nem hinném hogy egy egy méter magas szobor annyira meg fogja terhelni a kasszát.


A kirúgás pedig szerződésszegés miatt történt, amiről nem a polgármester tehet.

2021. febr. 6. 17:21
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

"Mi a bajuk a fideszeseknek Baranyi Krisztinával?"


Az, hogy nem fideszes.

2021. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem az a bajom vele, hogy nem fideszes. Sok települést láttam, ahol egy valóban független jelölt hatékonyabban vezette a rábízott várost, mint egy fideszes vagy egy áldemokrata. Az a problémám vele, hogy amióta hatalmat kapott, gyakorlatilag egy "fem" önkényt vezetett be az önkormányzatnál. Aki ellent mond, kirúgja, rasszista pályaműveket helyeztet ki (BLM), és a meggondolatlan nyilatkozataiért nem vállal felelősséget. Képességeit tekintve nem való a posztjára. De már megszokott, hogy ebben az ultrademokrata világban nem a rátermettség számít ha valakit jelölni kell egy adott posztra.
2021. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Én nekem az egyetlen problémám vele mondjuk nem biztos hogy ide tartozik hogy állandóan a délpesti szennyvìztelepnél kampányolt. Mert esőzés idején tisztìtatlanul ömlik be a szennyvíz a Ráckevei Dunaágba. Valami javulás lett degy nyomorult szennyfogó rácsot nem tudnak feltenni hogy a tampon meg pelenka ne zùduljon a Natura 2000-es területre. Most hogy már tűz közelben van már lexarja addig neg havonta videóztatta ott magát. Most már nem fontos
2021. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%

7

Ne hazudj, semmilyen rasszista pályaművet nem helyeztetett ki!

2021. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
A blm fehérellenes.
2021. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!