Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltakozni kívánók! Mi a gond...

Oltakozni kívánók! Mi a gond az orosz vakcinával?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok fidesznyik. Azt is leszögezem, hogy tudom mi történt azzal a tudóssal, akit ledobtak az oroszok. Most ezektől függetlenül, mi az egészségügyi probléma vele? Elvileg a régi technológia szerint készítették, illetve a magyar lakosságot hosszú évtizedekig csakis szovjet oltóanyagokkal oltották, mégsem hullottak az emberek tőle. Full függetlenként, nem kormánypártiként, és nem balliberálisként kérdem.


Oltásrettegők, konteósok! Nagyon kérem, erre a kérdésre ne válaszoljatok, főleg nem személyeskedősöket. A nyilvánvaló troll válaszokat jelenteni fogom, mert nem azokat akarom itt olvasni!


2021. jan. 29. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

a november végén jött 15 db orosz vakcina elvileg az egyik legjobb a vakcina piacon.


a gond az,hogy amit a fidesz vásárolni akar,az nem pont ugyanaz.

az engedélyeztetése beküldött adatok pedig hányavetiek,több helyen következetlenek.

az orosz vakcina beadása után a fiatal egészséges emberek is pár napig gyengeséggel,lázzal küzdenek.

ez meg eleve kizárja hogy betegeknél,időseknél is alkalmazható legyen.

ezek a dolgok pedig kétségeket vetnek fel.

2021. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Majd 5 év múlva térjünk vissza a vakcinákra, addigra talán lesz róla valami info, hogy mégis mi is pontosan.
2021. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Írta valaki, hogyha az EU engedélyezi, akkor oké. De ez a vélemény naponta szembejön velem. Áruljátok már el, kit érdekel, hogy mit mond ez a szerencsétlen EU, min változtat ez bármit is?
2021. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Szintén függetlenként válaszolok, aki legkisebb rossz alapon szavaz:


Hát nemtudom kérdező, nekem az a lehajított tudós épp elég ok, hogy ne akarjam beadatni.

Amellett, hogy az átláthatóság hiánya, a nemzetközi tudományos közösség, illetve az orosz orvosok kritikái is nagyon elveszik a kedvemet.


Továbbá az is zavar hogy tegyük fel beadattam az oltást. Az oroszt. Utánna mennék külföldre, viszont a célországban csak nyugati vakcina igazolást fogadnak el.

Akkor az orosszal nem mentem semmire, mivel nem tervezek itt maradni túl hosszú távon. Tehát ha a nyugati vakcinát sok helyen elfogadják, az oroszt csak az új szovjet blokkban, akkor számomra semmit nem ér. Akkor könnyebb teszttel vagy karanténnal utazni, és akkor ugyanott vagyok csak nem kaptam egy cheeky breeky oltást.


Egyébként ugyanazt mondom, mint az 1. Ha az EU gyógyszerhatósága szerint is jó, talán elhiszem hogy nem változok tőle monocikliző medvévé, bár ígyis szimpibb egy olyan vakcina amit verseny körülmények között készített egy cég, nem pedig állam atyuska megbízásából van, szóval ígyis inkább a nyugati.


Ja, és 13. Nem beszélhetek az 1. Nevében, vagy bárki nevében aki ezt írta, de számomra azért fontos hogy az EU is elfogadja, mert ha az OGYÉI, vagy a kormány, vagy az orosz hatóság mondja, hogy az orosz vakcina jó, az olyan mint amikor anyukád mondja hogy jóképű vagy. Cuki meg jólesik, de tudod hogy akkor is ezt mondaná, ha egy rosszarcú rinocérosz lennél, így nem mérvadó.

Ha egy nemzetközi hatóság is elismeri a vakcinát, az olyan, mint mikor az osztálytársnőd mondja hogy jóképű vagy. Az már valami. Az már releváns.

Ha pedig az EU elismeri az orosz oltást, az olyan, mintha egy olyan osztálytársnőd mondaná hogy jóképű vagy, aki amúgy utál. Az már tényleg eredmény, ha a rivális sem tud beléd kötni, annyira jó vagy.

2021. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a lehajított tudós Garjajev professzor, Drábik János itt beszél a kutatásáról:

https://www.youtube.com/watch?v=C_ntM7MF3Gk

https://www.youtube.com/watch?v=v4T_bwrzWh0

2021. jan. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!