Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltakozni kívánók! Mi a gond...

Oltakozni kívánók! Mi a gond az orosz vakcinával?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok fidesznyik. Azt is leszögezem, hogy tudom mi történt azzal a tudóssal, akit ledobtak az oroszok. Most ezektől függetlenül, mi az egészségügyi probléma vele? Elvileg a régi technológia szerint készítették, illetve a magyar lakosságot hosszú évtizedekig csakis szovjet oltóanyagokkal oltották, mégsem hullottak az emberek tőle. Full függetlenként, nem kormánypártiként, és nem balliberálisként kérdem.


Oltásrettegők, konteósok! Nagyon kérem, erre a kérdésre ne válaszoljatok, főleg nem személyeskedősöket. A nyilvánvaló troll válaszokat jelenteni fogom, mert nem azokat akarom itt olvasni!


2021. jan. 29. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha engedélyezi az EU akkor jöhet.
2021. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Ha Brüsszel azt mondja jó akkor elhiszem.

Mindent Brüsszel mondd meg nekem hogy jó e vagy sem

2021. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Semmi, én csak azt kérem
2021. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az EU már nem kimondta rá az áldást? Én úgy hallottam, hogy már folynak a tárgyalások a rendelésről.
2021. jan. 29. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább azt kérdezném meg, hogy akinek gondja van vele, annak miért jobb a török Pfilzer féle?
2021. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Redditen őrjöngenek a liberálisok hogy a Pfizeren kivül semmit sem szabadna Magyarországon engedélyezni, csak az oxfordit.

Tehát ezek úgy gondolkoznak hogy csak a nyugati vakcina jó, minden jó nekik ami nyugati, minden rossz ami keleti.

Droidok saját gondolatok nélkül,állathoz közeliek

2021. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

- Nem tesztelték rendesen

- az orosz tudósok, és orvosok se nagyon akarták beadatni maguknak

- a második vakcinára volt pofájuk azt mondani, hogy 100%-os hatékonyságú, ami nyilván nem igaz.

- és hát igen.. valamiért csak lesegítették a 14. emeletről az egyik fejlesztőjét.


Én megmaradok a nyugati vakcináknál: Pfizer, Moderna, Astrazeneneca, Johnson&Johnson. Tőlem az oltatja magát az orosszal, aki szeretné.

2021. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

“Nem tesztelték rendesen”


Mert a pfilzert igen. Olvass csak utána. Ha rendesen tesztelték volna, akkor még évekig várhatnánk rá. Rajtunk lesz az is tesztelve mint mindegyik. Ugyanúgy mint a h1n1 12 éve.

2021. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Az index írt róla hogy amerikai nyomásra lett engedélyezve a pfizer pedig nem volt normálisan tesztelve

2021. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez politika. Nem hinném, hogy rosszabb, mint a Pfizer. Csak az oroszoktól eleve félünk. Pedig gyerekkorunk összes oltása onnan jött, és még élünk.
2021. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!