Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én nagyon szélsőségesnek találom a "politikáját". Kívácsi vagyok,hogy mások hogyan látják ezt a témát.:)

#Dúró Dóra #magyarpoltika
2021. jan. 28. 12:49
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
87%
Nem különösebben érdekel.
2021. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
80%
Lerí róla a túlhajszolt nemiélet teljes hiánya
2021. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
98%
Markánsan liberális vagyok, szóval utálom.
2021. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
26%
Aha, tehát ő csúnya fasiszta, kirekesztő... Nem gond, hogy most vett fel 10 milla csokot az egyik nem szélsőséges miniszter. Mészáros Lőrinc vagyongyarapodása. Hogy évente mindenki 100 ezreket fizet a kölcsönök visszafizetésére. A 80%-os eladósodottság. Hogy elment 1 millió magyar. Hogy a kisebbség robbanásszerűen növekszik, és nem hajlandó integrálódni. Csak az, hogy Dóra náczi. Nem mintha olyan kirekesztő lehetne, mert a magyarság sokkal liberálisabb, mint a környező népek. Az a legnagyobb probléma, hogy Dóráék nem akarnak LMBTQ-propagandát óvodákban, vagy hogy kisebbségbe kerüljenek a magyarok, vagy hogy kisebbségi-bűnözők ne ölhessenek meg valakit, mint legutóbb azt a milliárdost.
2021. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj utolsó, hanem, hogy lemegy a buta, prolik szintjére. Ép ember NEM darál / éget könyvet. A könyvről szinte senki sem tudott addig, amíg Dóra fel nem kapta. Utána vették az emberek, mint a cukrot... Nyugodtan utálhat bárki egy könyvet, de legyen már egy szint, ami alá nem süllyedünk, akkor sem, ha a faékeknek ez tetszik! Amúgy én nem nácziztam a Dórát, én az a válaszoló vagyok, aki őt sokkal inkább tartja celebpolitikusnak.
2021. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
85%
A kőlykeivel foglalkozzon, mert egy marha lesz mindegyik. Egy 4-5 gyereket lefialt asszonynak nincs más dóga, csak a hülyéskedés?
2021. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én se bírom a nőt, de azért a sok szexista, nőgyalázó kommentet sem ártana visszafogni. :/ Szerintem is gáz a faék embereknek történő hatásvadászata, de azért bizonyos kommentelők már nagyon eldurvultak.
2021. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
15%
35, a 2. vh után rendszeresen könyveket égettek, daráltak, tiltottak be. 56-ban is sok könyvet elégettek. Nem értem, ezzel mi a baj. Ami káros, azt lehessen elégetni. Ha már a libsik is kitörölnek sok mindent, csak mert szerintük nem pc... Átírnak vagy betiltanak klasszikus műveket. Csak mert nem pc. Ha egy könyv tönkretesz embereket, gyerekeket, az írója gyilkos, mint pl. Lenin, azt lehessen betiltani. Nem lehet mindent megcsinálni mások kárára. Ezek a szivárványosok már az óvodákban abuzálják a gyerekeket a hülyeségeikkel azóta, hogy Dóra ledarálta ezt a szemetet. Külföldön az emberek felének már van valamilyen nemi zavara.
2021. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
A PC is gáz, de azzal semmi gond nincs, ha a gyerek tudja, hogy vannak melegek is a világon... Én is már tudtam óvodásként, és nem érdekelt, sosem foglalkoztatott más magánélete. Nem, nem törtem meg a ténytől. Amúgy kíváncsi vagyok, a sok hőzöngő közül egyáltalán kik olvasták el a könyvet? Egyébként a régi mesék rendben vannak? Ott is látsz "érdekes" dolgokat szép számmal... Kezdjük azzal, hogy a legtöbb hős nem nukleáris családban nevelkedett. :)
2021. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

"az írója gyilkos, mint pl. Lenin, azt lehessen betiltani. Nem lehet mindent megcsinálni mások kárára."


Én leltem egy lenin könyvet, és kiraktam a vaterára 1ft-ra, 300000ft-ért vették meg....

2021. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!