Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én nagyon szélsőségesnek találom a "politikáját". Kívácsi vagyok,hogy mások hogyan látják ezt a témát.:)

#Dúró Dóra #magyarpoltika
2021. jan. 28. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mert még csak felöltözve láttam.
2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
87%
Eddig szült 4 gyereket ... mindnek egy az apja?🤔
2021. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
92%

"mindnek egy az apja?"


Legalábbis arra fogták

2021. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
9%
Dórának igaza van, az LMBTQ-propaganda súlyosan károsítja a gyerekeket, ezt minden épelméjű ember érti, aki találkozott már 5 éves gyerekkel. Nyilvánvalóan őrült az, aki kecskének hiszi magát. Bevándorlás meg van, sőt az egyik kisebbség nemsokára többségben lesz, azaz a magyarok elveszítik a saját országukat. Nem azzal van a baj, aki ez ellen tesz. Dóráék nem is eléggé szélsőségesek, kelet-európai szinten konzervatívnak számítanak.
2021. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
98%
Hogy jön a melegséghez az, hogy valaki kecskének hiszi magát? Ékes példája vagy annak, mennyire nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.
2021. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
10%
Lehet belekötni bármibe, Dóráéknak nyilván igazuk van. Nem szabad kisgyerekeket szexuálisan felvilágosítani, a melegség pedig nem biztos, hogy egészséges, és annál csak még szélsőségesebb esetek vannak. Nagyon nagy problémák lesznek, amint a cigányság többségbe kerül, ez ellen tenni nemhogy nem gyűlölködés, de kötelessége lenne minden politikusnak. Dóra nem eléggé radikális, de nincs annyira messze az ideálistól, mint a legtöbb politikus.
2021. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
idióta náci
2021. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
84%
Átlag politikus, sokszor mond ökörségeket, másszor meg nem. Semmi különös. Szerintem külsőre is inkább átlagos, sokak szerint meg überszexi.
2021. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
25%
Seggbe basznàm
2021. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
98%

Durci Dórival semmi baj sincs, csak kezdje el végre gyakorlatba ültetni a pártjuk nőképét: főzzön, mosson, takarítson, szüljön, vezesse a háztartást. A politikát hagyja azokra a nőkre és férfiakra, akiknek van érzékük, fellépésük hozzá, és esetleg saját, értelmes gondolataik!


Csóri Dóri nem erre való, és nem érti a visszajelzést sem, amit a választásokon, közvélemény-kutatásokon a magyar emberek adnak nekik.


Akkor lefordítom, hátha olvassa valaki a Mihasznák Mozgalomból és átadja neki:


Dórika, nem baj, hogy ilyenek vagytok, amilyenek, daráljatok könyveket, fröcsögjetek, uszítsatok - de CSINÁLJÁTOK OTTHON, A NÉGY FAL KÖZÖTT, semmiképp sem a magyar Országgyűlésben, mert a többségnek ez undorító!


Ezt üzeni nektek a magyar társadalom 97%-a, aki nem kér belőletek!

2021. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!