Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnak a baloldaliak a...

Mit gondolnak a baloldaliak a nyugati országokban migránsok által napi szinten elkövetett fosztogatásról,gyújtogatásról,rendőrök megtámadásáról, stb. - ről?

Figyelt kérdés

Mielőtt jön a szokásos fideszezés, nem vagyok fideszes , mondjuk ellenzéki összefogás párti se mert azzal az egylettel se értek egyet.


DE , tényleg napi szinten vannak fent videók, képek, hírek a nyugati helyzetről ahol IGEN jobb az átlagkereset meg alapvető életvitel , viszont ez változhat idővel.. na meg most, hogy letudtuk a válaszokat , a rendes témával foglalkozva, mi a véleményetek baloldaliaknak erről?


5-6 éve mikor ezt mondták, hogy ez lesz majd nyugaton ha ennyi muszlim/afrikait/akármit beengednek akkor egyértelműen el volt utasítva, hogy ezek dolgozni mennek stb..


Na most azóta kiderült, hogy nem dolgozni mennek hanem segélyt felvenni és egy részük rombolni és bűncselekményeket elkövetni. Teljes mértékben elutasítják a helyi szabályokat és törvényeket.


Azóta is azzal foglalkoznak, hogy mi miért nem fogadjuk be őket. Tényleg azt szeretnétek, hogy itt is ez menjen?


2021. jan. 27. 19:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%

#20

Csakhogy az USA-ban kőkemény asszimiláció van, és nem tömbként érkeznek emberek olyan országokból, amelyekben vallási törvények az uralkodók.

Ez hozzátartozik a teljes képhez.

2021. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
A baloldaliak szerint ezek mind elszigetelt esetek.
2021. jan. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

>A baloldaliak szerint ezek mind elszigetelt esetek.


Inkább úgy mondanám, hogy vannak emberek, akik megkérdőjelezik, hogy egy általános problémáról van szó, vagy egy bizonyos érdekkör által kiragadott esetekről.


A bal-jobb csak úgy jön ide, hogy a bal oldali média az egyik oldalt fújja, a jobb oldali meg a szöges ellentétét. De szerencsére mindkét oldalon főleg értelmes emberek vannak, akik igyekeznek gondolkozni, nem csak benyelik, amit mondanak nekik.

2021. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"De szerencsére mindkét oldalon főleg értelmes emberek vannak, akik igyekeznek gondolkozni"


Hát ezt én teljes egészében kétségbe vonnám. Szerintem többségében birkák vannak mindkét oldalon sajna, akiket egy kiló krumplival, meg néhány hangzatos baromsággalnmeg lehet venni. Gondolkodókat én alig látok. Ha tényleg igaz lenne az állításod, akkor Trump nem kaphatott volna kb 70 millió szavazatot azok után, hogy a tönkreverésen kívül semmit nem csinált 4 év alatt, illetve nem szavaznának meg itt sem 4 évente egy ilyen semmirekellő bandát.

2021. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. Próbáltam kedves lenni. :) Akkor úgy mondom, hogy minden oldalon vannak értelmes emberek.
2021. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Úgy már igen. Reménykedjünk benne, hogy az ő számuk fokozatosan emelkedni fog.
2021. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!