Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás mai felvetèse szerint...

Gulyás mai felvetèse szerint az oltottak mentesülhetnek a kijárási borzalom alól. Ami vicc mert ez a fiatalok elleni uszítás, akik a sor végén lesznek, ha valaha jön elég oltás. Plusz a 89 éves betegek és idősotthon lakók majd biztos tolongani?

Figyelt kérdés
Fognak 8 után. Ez tisztára a generációk hergelésének tűnik, ami nem biztos, hogy jó a választások előtt.
2021. jan. 21. 14:00
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Csak tudnám miért nem tolják ki a határt 10-ig? Ez a 8 óra főleg, ahogy javul az idő egyre nevetségesebb. És ez pártállástól függetlenül probléma.
2021. jan. 21. 22:14
 32/41 anonim ***** válasza:
14%
Pont ez a lényege, hogy ne legyen csoportosulás, munka után mindenki haza egyből. Franciaországban 18:00tól van..
2021. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ja mert, ha autóval hazajönnék a Zemplénből autóval, akkor baromira csoportosulnék. A piáló utcai csoportokat kellene felügyelni és nem ész nélkül korlátozni. Persze nappal a plázákban amúgy is nagy a tömeg meg máshol is.
2021. jan. 21. 22:56
 34/41 anonim ***** válasza:
82%

26


De miért kéne ezért pont nekem és a többieknek hátrányban lenniük amikor nem is mi csináltuk a káoszt!

2021. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
87%
Én már most félek. 8 után nyugdíjasok fognak randalírozni a házunk előtt, és lakodalmast bömböltetnek kisrádión, így mennek a sötétben bandában... Asszem én elköltözök egy hajóra.
2021. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
20 Tb kedvezményt annak kellene adni aki ad magára annyira hogy néha megmozdul, és nem a seggét hizlalja a kocsmában vagy a focimeccs lelátón.
2021. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Helosziaszia ***** válasza:
84%
Ti tényleg várjátok h beoltsanak titeket?
2021. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Ha ezen múlik, hogy ne zárjanak be este 8-kor engem nem érdekel. Fejben kezdenek ezek a korlátozások kikészíteni.
2021. jan. 24. 22:48
 39/41 Helosziaszia ***** válasza:
75%
De nem látod, hogy ez a cél? H ennyire kikészítsenek, ennyire rossz legyen, hogy utána ennek fejében hogy visszakapd az alapból Normalis életed amihez semmi joguk nem volt egyébként, hogy elvegyék.., szóval h ennek a sok hülye értelmetlen korlátozásnak és kellemetlenségnek vége legyeny , be kell oltatnod magad egy kiszámíthatatlan szerrel? Tudták h ez leszy hogy majd ha teljesen kikészítettük őket, majd örülni fognak h a vakcinával végre élhetnek újra
2021. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Sajnos oda jutottunk, hogy pl én nem vágyom nagy dolgokra csak arra, hogy egy túráról ne kora délután kelljen hazajönni. Vagy bármi apróságnak. Mondjuk én nem vagyok vírustagadó, de egyszerűen vicc már az ami itt megy. Persze az oltás körül is megy a mutyi.
2021. jan. 24. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!