Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás mai felvetèse szerint...

Gulyás mai felvetèse szerint az oltottak mentesülhetnek a kijárási borzalom alól. Ami vicc mert ez a fiatalok elleni uszítás, akik a sor végén lesznek, ha valaha jön elég oltás. Plusz a 89 éves betegek és idősotthon lakók majd biztos tolongani?

Figyelt kérdés
Fognak 8 után. Ez tisztára a generációk hergelésének tűnik, ami nem biztos, hogy jó a választások előtt.
2021. jan. 21. 14:00
1 2 3 4 5
 11/41 Koplárovics Béci ***** válasza:
11%

"Főleg azért, mert ha megkérdezték volna Ceci nénit akkor elmagyarázta volna nekik, hogy akit beoltanak az nem kaphatja el a betegséget (ami tök jó), ellenben ugyna úgy tudja terjeszteni, mint aki nincs beoltva, hiszen a vírus cseppfertőzéssel terjed."


Ezt a Cili néni is mondta már? Mert én eddig ezt csak attól a fickótól hallotta, aki 70 éves kora ellenére a tizenéveseket megszégyenítő módon öntötte magát nyakon a vödör jéggel pár éve. Akit korábban a nagy Orbán-váltónak neveztek ki. Aztán később minimum annyival cáfolták, hogy erre még semmi bizonyíték nincsen (de ellene sem).

2021. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%
Már hogy a náthás potsdbe ne lenne erre bizonyíték?! Szerinted miért nyomtatják a kézmosás+ fertőtlenítés kombót?
2021. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Lehet bulizni nem lehet menni, de elmehetsz a természetbe jön a jó idő, tovább lesz világos. Nem kellene vidékről autóval is 4-5-kor hazaindulni.

De nyilván van a 80 pluszos korosztály lepi el a városokat majd éjjel. :D

2021. jan. 21. 14:35
 14/41 anonim ***** válasza:
70%
nagyon hamar több oltás lesz, mint ember, mint ahogy a maszkokkal kapcsolatban is ez volt
2021. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Én amint lesz elég nyugati fogok jelentkezni. Az angol oltással sincs bajom amit a napokban mókoltak itthon.

Csak 26 évesen én nyilván nem az elején vagyok a sornak.

2021. jan. 21. 14:47
 16/41 anonim ***** válasza:
75%
Orbánnak már mindegy. A multik meg az elit annyit fizettek neki a lezárásokért, meg a vakcina propagálásáért hogy, neki már mindegy hogy ujraválasztják-e.
2021. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%

"Már hogy a náthás potsdbe ne lenne erre bizonyíték?! Szerinted miért nyomtatják a kézmosás+ fertőtlenítés kombót?"


Jahogy ez már bizonyíték. Értem...

2021. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Alkotmányellenes: Az alaptörvényben az áll, hogy a törvény elött mindenki egyenlö.
2021. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

A 80 éven felülieket az oltóanyagra adott saját immunreakciójuk fogja megölni.

Ezzel a szánalmas lépéssel szeretne a rezsim rábírni hogy magad kérd az oltást,de szerintem lesz itt adókedvezmény is ha kevesen oltatnak..

2021. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
4%
20-as! Reméljük lesz annyi eszük, bár én még mindig a momentumos ötletet támogatom, mert az a nyugdíjasok, munkanélküliek, is megkapnák, ha az oltást is megkapták. De az adókedvezmény sem rossz, helyesebben nem is adó, hanem TB kedvezményt kellene adni.
2021. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!