Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik külföldön élnek: Milyen...

Akik külföldön élnek: Milyen érzés egy fejlett, értelmes, kevésbé korrupt és normális országban élni?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom arra, hogy ezt a korrupt pöcegödröt itt hagyjam, ez motivál a mindennapokban.

Egy olyan országban élni, ahol a kormány nem a nemek alapján dönti el, ki a család, és nem ad inkább oda gyereket egy hetero alkoholista párnak, mintsem egy egynemű párnak vagy egy egyedülállónak.

Vagy ahol nem szívatják azért a főváros lakóit életveszélyes híddal, mert nem a bábjukra szavaztak, így inkább költenek pénzt a Citadella felújítására

Vagy ahol normális közbiztonság, útépítés, köz és felsőoktatás van

Esetleg ahol a pedofil politikus nem kap párszázezer forintos büntetést, míg valaki, aki este 8 után az utcára megy, ugyanennyit kap

Vagy nem kísérletezik kétes kínai vakcinákkal élő embereken


Vannak tapasztalatok, külföldön élő, irigylésre méltó emberek? Milyen az, ha nem egy narancsszínű korrupt szemétdombon kell élni?


2021. jan. 19. 12:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

8:

"Én Bécsben pl. utálok élni "


Gondolom a kínos tisztaság zavar! Sehol egy kutyaszar!

2021. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

"Gondolom a kínos tisztaság zavar! Sehol egy kutyaszar!"


Én is laktam Bécsben.

Én sem szerettem.


Ennek oka,hogy én inkább autóval szeretek közlekedni, Bécsben meg, mint sok nyugati városban ez a hülye autóellenes ideologizálás folyik.



Nálam a nyugatias élet része,hogy egy szép kocsival megyek mindenhova.

2021. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

12: ez a nyugati múlt sajnos. Olvasnád a németek együgyű buta kommentjeit bizonyos témában. Szerintük nem muszáj hogy autóval menj. Menj biciklivel. Ha meg 60 kilométerre kapsz munkát, van tömegközlekedés szerintük. Ha meg nincs akkor meg te tehetsz róla, minek laksz ott ahol.

Most ez az elvakult zöldség megy mindenhol. Ha a biciklisnek van kiépített kerékpárút, de nem kötelező a használata (ilyen ha nincs tábla de van út), a legtöbb karikázik a sáv közepén, és még ki is húzza magát, hogy mutassa “neki joga van itt menni”, “a bicikli jármű, és annak az úton a helye”.

2021. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
6: mik az árnyoldalak?
2021. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
8) mi nem jó Bécsben konkrétan?
2021. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Mennyivel jobb Budapest, ahol 365-ből 364 nap egészségtelen a levegő minősége és az emberek igen jelentős része el van hízva azért, mert ha 200 métert kellene az autója nélkül megtennie, akkor szívinfarktust kapna a remek egészségügyi állapota miatt.


Köszi, inkább a "bicikliváros".

2021. jan. 19. 13:35
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Megvagyunk, köszi! Nem hiszem hogy valaha visszamegyünk... Minek? (München)
2021. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha jó levegőt szeretnél akkor gyere Svédországba. :)
2021. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

“ Köszi, inkább a "bicikliváros".”


Ilyen úgy sincs. Csak vannak politikai erők akik adják a lovat a biciklisek alá. Így azok feljogosítva érzik magukat a gyűlölködésre. Egyébként meg járj budaörsről a maglódi útra mondjuk biciklivel. Villamossal meg kétszer annyi idő mint autóval.

2021. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
14 tapasztald meg.
2021. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!