Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona féle régi jobbikosok,...

Vona féle régi jobbikosok, kire X-eltek 2022-ben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 18:57
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

"NEM a Jakab Péter féle Jobbikról beszélek, hanem Vonáról."


Jakab csak befejezte azt, amit Vona megkezdett. Hogy a szavaiddal éljek: "csak levetette a szennyét". Nos, egészen jól sikerült, így, hogy végül összeálltak és együtt parádéznak Gyurcsánnyal!


Biztos vagy abban, hogy a "szennyét vetette le", nem pedig a szenny maradt meg?! Mert ha valami kaka szagú, úgy is néz ki mint a kaka, és még kaka íze is van, az bizony kaka!

2020. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
25%

#51

Csakhogy Vona soha nem állt össze Gyurcsánnyal és kijelentette, hogy nem is fog. Tartotta is magát ehhez végig.

Egyáltalán nem azt fejezte be Jakab amit Vona elkezdett. Vona megcsinálta amit akart, csak nyerni nem sikerült. Jakab pedig minden elvüket feladta.

2020. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
51%

46-os válaszoló jól összefoglalta a lényeget.

Én úgy vagyok vele, hogy ha Orbán és Gyurcsány között Fletó még mindig nagyobb hazaáruló. Orbánt se szeretem, és nem feltétlenül jó az országnak, de még mindig jobb egy fokkal. Viszont a Fideszre én nem fogok szavazni, nem elsősorban Orbán miatt, hanem mert ehhez a mutyizós, álkeresztény, álnemzeti, maffiamódszeres, cinikus politikához én nem fogom a voksomat adni elvből. Baloldali, liberális pártra sem szavazok, mert alapvetően nem értek egyet velük.

Olyan párt eddig sem indult, akikkel egyetértek, a kisebbik rossz elve alapján X-eltem eddig a Jobbikra. Most jelen állás szerint nem mennék el. Aztán meglátjuk. Vagy így marad, vagy szavazok valami kispártra, aminek a programja a legkevésbé rossz.

2020. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%
DK-ra.
2020. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
A mszps "jobbikos" soha nem volt igazi jobbikos, csak kisebbik rosszként választották a vona féle pártot. Most visszatértek fletóhoz. Kb ennyit érnek. Ideológia semmi, csak arra mennek, amerre épp fúj a passzát szél. 🙂 Én inkább választok 3. opciót, minthogy a f@s helyett, most inkább sz@rt egyek.
2020. dec. 22. 14:29
 56/57 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos már nincs MIÉP, szóval Momentum!
2020. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
83%

Két csapat közül választhatnak: jelenlegi kormányoldal, vagy a gyurcsány-dobrev páros.


Nem én találtam ki, fletó hirdeti az Igét : aki nem hiszi.....

[link]

2020. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!