Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona féle régi jobbikosok,...

Vona féle régi jobbikosok, kire X-eltek 2022-ben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 18:57
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
18%
Elnézve az utóbbi 10 évet, bárkire, csak nem a Fideszre és a Mi Hazánkra!
2020. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
6%
DK
2020. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
71%

"DK"


Te ennyire fogyi vagy, hogy nem értetted a kérdést?! A "Vona féle régi jobbikosok"-okat kérdezték, nem pedig a DK szekta tagokat!

2020. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
6%

45

Én Vona féle jobbikos vagyok, de inkább Gyurcsány, mint Orbán. Bocs... elég volt az ország kirablásából.

2020. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
27%
Senkire
2020. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
93%

"Én Vona féle jobbikos vagyok, de inkább Gyurcsány, mint Orbán. Bocs... elég volt az ország kirablásából."


Olyant, hogy "inkább Gyurcsány" soha nem mondana egy igazi jobbikos, hiszen elsősorban Gyurcsány eltávolítása miatt alakult meg a Jobbik.


Nyilván Orbán sem támogatott személy, de inkább megtűröm Orbánt, minthogy Gyurcsány ismét a hatalom közelébe kerüljön. Gyurcsány, aki nyíltan bevallotta, hogy nem nemzetben gondolkozik, hanem ő elsősorban "uniós polgár" és csak utána magyar. Ha rá szavazol, nagyobb árulást nem is követhetnél el a nemzettel kapcsolatban, amire egy igazi jobbikos bizony érzékeny... Arról nem is beszélve, hogy mi a hozzáállása a kisebbségek által okozott "álproblémák" kezeléséhez, illetve mik a tervei a migrációval kapcsolatban... Szóval még mindig, Orbán csak a kisebbik rossz kettőjük közül, és most úgy tűnik, hogy újra kettőjük közül kell választani!


Ha egyetértettél azokkal az eszmékkel, amiért megalakult a Jobbik, nincs más választásod, mint megtűrni Orbánt, netán a Mi Hazánkra szavazni, vagy inkább nem mész el szavazni. A Mi Hazánk nem fog koalícióra lépni Orbánnal, de ha értelmes felvetése van a Fidesznek, akkor bizony meg fogják szavazni, ami nem is baj. A cél az lenne, hogy ne legyen 2/3-a Orbánnak, és meg kelljen osztania a hatalmat, de még véletlenül sem a nemzetáruló Gyurcsánnyal és bandájával (amihez sajnos a "jobbik" is társult). Gyurcsány már bizonyított az MSZP/SZDSZ ideje alatt, és bizony nem hogy javult volna azóta, de még rosszabb is lett a nyilatkozatai és az ígérgetései alapján.


Ha valóban jobbikos vagy, és netán hatalomra kerül Gyurcsány és bandája, meg fogod bánni, hogy rájuk szavaztál, le fogod hányni magad szégyenedben. Ennyit erről... Én szóltam!

2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
82%

"egy igazi jobbikos jobban utálja a gonosz törpét már csak azért is amit Vonával tett"


Úgy őszintén, Vonát egy pillanatig sem tudom sajnálni, miután elárulta a szavazóit pár leszakadozó MSZP-s agyhalott kedvéért. Meg lehet nézni mi lett a Jobbikból azóta, hogy az a szemlélet kerekedett felül a párton belül, amit Vona a pálfordulása után képviselt. Koalíció Gyurcsánnyal. Ennél lejjebb már nem nagyon van...

2020. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%

#47

Vona mivel is árulta el a szavazóit? Milyen pálfordulás? Ember, miről beszélsz?

2020. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
92%

"Milyen pálfordulás?"


Na megérkeztek a volt mszp-s "jobbikos" szavazók is, üdv a köreinkben! Nyilván neked nem lehet világos, hogy milyen pálfordulásról beszélek, kár lenne erre pazarolni a karaktereket...

2020. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
10%

#49

Ezzel elismered, hogy SEMMILYEN érved nincs. NEM a Jakab Péter féle Jobbikról beszélek, hanem Vonáról.

Az hogy nem akarják idehívni az iráni forradalmi gárdát meg zsidó képviselőket listázni, nem jelenti azt, hogy nem maradhattak meg egy teljesen JOBBOLDALI pártnak. Mert a Jobbik Vona alatt igenis megmaradt jobboldalinak, csak levetette a szennyét.

2020. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!