Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eljő a 3. Gyurcsány kormány...

Ha eljő a 3. Gyurcsány kormány, és elkezd nyalni az Eu-nak és az egész Európaiunióban a liberálisták nyernek, akkor az lesz a második Szovjetunió?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 02:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

9


Huhh, én még egyetlen leszbikust sem láttam, aki szerint minden lánynak leszbikusnak kéne lennie. Homokos férfit sem láttam, aki szerint mindenkinek olyannak kéne lennie. Te egyszerűen ostoba vagy, az ember nem tud erre mit mondani :D


Ezen kívűl nem, a pride nem arról szól, hogy dicsekszenek. Figyelem felhívás, az olyan sötét bunkó parasztoknak is, mint te, hogy élnek, nem rossz emberek, és tessenek őket tisztelni ugyan úgy. A mai politikai helyzetben ez különösen fontos azt gondolom.


A migráncsokról annyit, hogy épp európában a legtöbb bevándorlót engedtük be a lakosság számához viszonyítva. Azzal gondolom semmi bajod, így van? Persze, hogy így. Na, akkor erről ennyit.


És, hogy te mit tudsz, meg mit nem teljesen mindegy. Tömve az ország mindenféle keleti, dél-keleti bevándorlóval, akik meglehetősen furcsa dolgokat csinálnak. Például tonna szám hozzák be a kábítószert. :F

2020. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége manapság elfogadja a leszbikat és a melegeket (ahogy én is). Ennek ellenére ők tüntetnek tovább, többet akarnak, mert szerintük igenis el kellene fogadni hogy valaki kenyérpirító, valaki meg nem a férfiakat vagy a nőket, hanem a szexbabáját szereti. Azért ez már kicsit sok. Amikor törvénybe kell iktatni hogy az anya nő, az apa férfi, akkor ott már gond van. Mert ez van akinek nem egyértelmű.


A migránsoknál pedig nem válaszoltál a kérdésemre: tudsz nogo zónálról itthon? Mert nyilván nem ideális hogy beengedtük őket, tehát van vele bajom, igen. De itt még mindig sokkal jobb a helyzet mint nyugaton.

2020. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!