Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemeken miért van...

Az egyetemeken miért van annyi libsi beállítottságú ember?

Figyelt kérdés
SZFE, ELTE, Corvinus stb. Néztem videókat ezekről az egyetemekről és az jött le belőle, hogy nagyon sok a liberális, baloldali, antimagyar ideológiájú ember. Miért nincsenek nemzeti érzelműek az egyetemeken?

2020. nov. 7. 11:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
78%
Én tanultabb embereknek mondanám őket.
2020. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Firedoom válasza:
67%
Amugy persze, k@va szar a liberalizmus... Nem is ertem miert jarunk valasztasokra 4 evente, miert nem akasztanak fel targyalas nelkul, ha a szomszed bekop valami koholt vaddal, miert johetunk fel erre az oldalra es mondhatjuk el a velemenyunket? Erthetetlen
2020. nov. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
48%
Mérnöki karra járok, és nagyon kevés ilyen emberrel találkoztam. Humán szakokon van inkább több.
2020. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
70%
20! De miért kell diploma ahhoz, hogy valaki hazajusson Nyugat-Európából? Most komolyan, miért rengeteg nem diplomás is haza tud jönni.
2020. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
72%

#16:


A művészek valójában a legkülönfélébb beállítottságúak. Bárhogyan is szeretnéd máshogy gondolni. Az, hogy egy művész önálló egyéniség, nem jelenti azt, hogy liberális beállítottságú. És van sok olyan liberális művész is, aki valójában tehetségtelen, csak a liberális eszmék, pártok s*ggnyalója. De éltetik, mert a liberálisokra az jellemző, hogy azt hiszik, övék a bölcsek köve, csak az lehet a helyes, amit ők gondolnak.

2021. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!