Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemeken miért van...

Az egyetemeken miért van annyi libsi beállítottságú ember?

Figyelt kérdés
SZFE, ELTE, Corvinus stb. Néztem videókat ezekről az egyetemekről és az jött le belőle, hogy nagyon sok a liberális, baloldali, antimagyar ideológiájú ember. Miért nincsenek nemzeti érzelműek az egyetemeken?

2020. nov. 7. 11:17
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
11%
Érzed, hogy egyszerűen be sem merted tenni oda a lábad? Ugye nem, még mindig itt írsz kommenteket.
2020. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
23%

Igazából csak a szociológia szakon, kommunikáción, bölcsészeten van sok ilyen.Általánosságban véve, társadalomtudományi karokon.

Ilyen elvont "tudományokat", csak elvont elme képes befogadni.



Műszaki,gazdasági,jogi karokon nem jellemző.

Én az Óbudai Egyetemre jártam, nem volt tele libsikkel.Akadtak, de nem volt velük tele.

2020. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
94%

Valakiket nem vettek fel régebben az egyetemre, ugy érzem.

A mi k*rv@nénikénket, mert tanulni akarunk. Roh@djunk széjjel, mert nem akartunk fizikai munkát végezni. Hogyan mertünk ekkora bűnt véghezvinni! Uramisten most mi lesz velünk.😱

2020. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésedben felsoroltak közül csak az SZFE-e igaz.


ELTE hallgatóként, kikérem magamnak a lelibsizést.

Az ELTE-re nagyon sok jobboldali beállítottságú hallgató jár.


Többen között, Dúra Dóra is itt diplomázott.

2020. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
97%

Én emlékszem még, hogy néhány éve a Jobbik volt a legnépszerűbb párt az egyetemisták körében. Az a Jobbik ami akkor még ezerrel zsidózott, cigányozott miközben lengette az árpádsávos zászlót. Tessék egy cikk 2013-ból: [link]


Ma már nehezebb lenne ilyen politikával népszerűségre szert tenni, de ennek szerintem csak az az oka, hogy a fidesz bemocskolta és kisajátította magának a nemzeti oldalt. Plusz nincs is fiatalos nemzeti párt ma Magyarországon.

2020. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
79%
Engem azért az is érdekelne, hogy milyen videókat néztél, ami alapján erre a következtetésre jutottál?
2020. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
53%
mert egyetemre nem vesznek fel annyi egybites gyökeret
2020. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
98%
látom itt egyesek csak az Élet iskolájába jártak, a rendesben csak bukdácsoltak
2020. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
34%
Csak a büfé-ruhatár szakokon van sok libsi. Egy mérnöki vagy informatikai szakra olyan emberek járnak, akik képesek gondolkodni, ezért köztük kevesebb a libsi.
2020. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
75%
Miért lett szitokszó a libsi? Miért baj az ha valaki liberális? Bántja a lelketeket?
2020. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!