Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetnék ellenzéki...

Hogyan lehetnék ellenzéki politikus?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem az ellenzékiség, legszívesebben örökre azt csinálnám, kormányozni nem szeretnék, csak felelósség nélkül beleszólni mindenbe, randalírozni a Parlamentben és az MTVA-székházban/egyéb helyeken, gyűlöletet kelteni Orbán Viktor és a Fidesz-kormány ellen, hogy aztán ebből a gyűlöletből beszavazzanak sokan a parlamentbe, és ebből megéljek.


Fel szeretném venni az 1.1-1.2 milliós nettó képviselői tiszteletdíjat. Főleg a családomnak akarok jót.


Közben vitáznék, dulakodnék a pozíciókért a többi ellenzéki politikusokkal és pártokkal is, fő hogy megosszam az ellenzéket, utána kiélvezzem a hasznát.



Szólásra emelkednék a Parlamentben, provokálnám, gyaláznám a kormánytagokat, tiszta idegből, utána nyugodtan hazamennék, szórakoznék, majd a sok kisember látna engem a TV-ben és elhinné, átélné amit mondok, este még munka után sokkal jobban hergelé magát a stadionépítésen, korrupción, stb. amikor én már rég a vigjátékot/meccset nézem.


Szabó Tímea, Jakab Péter, Demeter Márta, Gyurcsány Ferenc, Vadai Ágnes, Kunhalmi Ágnes mind a példaképeim.


2020. aug. 28. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, nem lennél inkább egy olyan igazi tőrőlmetszett élősdi mihaszna alak, mint amilyen pl. [link] ? Legalább akkora összeget markol fel havonta az adófizetők pénzéből, mint egy átlagos országgyűlési képviselő, zéró felelősséggel.
2020. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha nő vagy, mindenképpen vágasd tövig a hajad, legyen pasis fejed, öltözz igénytelenül és ráncosodj extrém gyorsan.
2020. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy kamu kérdés. A kérdező egy provokátor,részemről felejtős.
2020. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

Elsősorban tanulj meg lehajtott fejjel, mélyen magadba roskadva hüppögni. Ennek fontos szerepe van 4 évente a magyar ellenzék részéről a választások éjszakáján. Hitelesen csináld, még ha belül örülsz is, hogy továbbra is felveheted a zsíros fizetést, ellben 0 szavadat vagy tettedet fogják rajtad számonkéri. Ez az ellenzéki szavazóknak nagyon fontos, csakúgy, mint a primitív hangvételű számonkérés a kormányon, mert így nem érzik gáznak, hogy mindenidők legjobb gazdasági helyzetében az ő életük még mindig nem tart sehova, és nem kell belátniuk, hogy valójában a kacsa buta és szerencsétlen az úszáshoz és nem a víz a totál defektes.

Ha még van benne méltóság, azt gyorsan felejtsd el. Ellenzékben nincs olyan, ott bizony neki kell futni az ajtónak, le kell feküdni a koszos padlóra, visítani kell élő adásban, hogy "megölnek, megölnek, úristen, maguk állatok! verik az ellenzéki képviselőket, Úúúúristen Áááákos (ez behelyettesíthető már aktuális névvel)", mikor a biztonsági őrök próbálják megmutatni, hol is a helyed.

2020. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen, fideszes vagyok, de az még nem zárja ki, hogy az legyen a munkám, a szerepem a NER-ben, hogy betöltsem az ellenzék szerepét. Az emberek többsége nem túl bölcs, az ellenzékieknek meg pláne, momentum-dk-jobbik-mszp vezeti őket.


Én is szívesen lennék egy ilyennek a tagja, fideszes vagyok, de az lenne a munkám, hogy támadnám a fideszt a nyilvánosság előtt, mert, mert ugye ezt is kell valakinek csinálni, meg valahol a fidesz érdeke is ez, hogy valaki legyen az ellenzéki szavazók előtt, meg ugye mutatóba legyen ellenzék, mellette az ellenzéki oldalon is szándékosan kelteném a zavart sunyiban.

Biztos van köztūk olyan is, aki őszintén csinálja, de nem sokra tartom őket.


A régiek azt mondták nem lehet valaki becsületes, okos és kommunista. Hát a balliberálisokra ez hatványozottan igaz.

Én becsületes nem volnék ilyen szempontból, de ha van olyan az ellenzékben, aki becsületes, nos az nem túl okos.


És akkor a saját pártomra szavaznék nyilván, nem a Fideszre, hogy azért itt is legyen pár jól fizető parlamenti mandátum.

2020. aug. 28. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!