Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne Gyurcsány...

Hogyan lehetne Gyurcsány Ferencet kiiktatni az ellenzéki összefogásból, adott esetben a magyar politikai közéletből?

Figyelt kérdés

Én ellenzéki szavazó vagyok, de nem szimpatizálok a DK-val. Megmondom őszintén, kicsit aggódom, hogy 2022-ben

pont Gyurcsány Ferenc miatt nem lesz esély kormányváltásra.

Ti hogy látjátok?



#Gyurcsány #elutasított politikus
2020. júl. 30. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Hogyan lehet kiiktatni a DK teljes szavazóbázisát?


Próbáld meg kiiktatni Gyurcsányt, és azonnal megtudod!


Újra és újra el kell mondanom: a DK az egyetlen olyan párt, amelyben a pártelnök személyét nem egy szűk körű elnökség választja, hanem a TELJES TAGSÁG, TÖBBSÉGI SZAVAZATTAL!


Nem tetszik Gyurcsány? Akkor szinte a teljes DK-t utasítod el.


Innentől kezdve pedig matematikai képtelenség nyerni!

2020. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Ismét #1:


"pont Gyurcsány Ferenc miatt nem lesz esély "


Ha ismered az önkritika fogalmát akkor rájössz hogy nem Gyurcsány miatt, hanem pontosan az olyanok miatt mint TE!

2020. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőtöknek igaza van. Ahogy #1 írja Gy-t nem lehet. És ahogy te írod Gy-vel nem lehet. Ez van.
2020. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2# én is ezt akartam írni, Gyurcsány Ferenc ha jól tudom, a legelutasítottabb politikus.

Az tök mindegy, hogy hogy választják meg, ha az emberek meg nem szeretik. Hogy lehet akkor vele nyerni?

2020. júl. 30. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:
a politikában nagyon káros a "klub hűség" hogy az emberek, ha egyszer valahova oda álltak, akkor sem engedik el, amikor már a szemüket veri ki, hogy baj van. Lásd Gyurcsány öszödi beszéd körüli dolgok. Vagy akár most a Fidesz egyeduralma. A szavazónak késznek kellene lenni gyakran váltani.
2020. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Lenne hozzád egy kérdésem, ami elárul!


Mit szólnál Gyurcsány helyett Dobrevhez? Akkor szavaznál a DK-ra?


Ha a válaszod nemleges, akkor találj ki valami jobb kifogást!

2020. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 miért ha orbán helyett a felesége lenne, akkor minden rendben lenne? :DDDDDDD
2020. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ismét #1:


A DK gyakorlatilag a Gyurcsány-fanok klubja. Xar ügy, de országos szinten minden ellenzéki párt közül a legtámogatottabb!


O1G az oszd meg és uralkodj elvét használja akkor, amikor az ellenzék egyik részét a másik ellen fordítja. Amíg a többi ellenzéki párt az egyéni ambícióinak hódolva vezető pozíciót próbál kiharcolni a húsosfazék eléréséhez vezető úton, addig a DK fokozatosan erősödni fog. Előbb vagy utóbb, de egyre többen ismerik fel hogy Gyurcsány az egyetlen, akit nem a pénz vagy a hatalom motivál!


Csak a korrektség kedvéért szólok: párttag vagyok. (Bár ezt már lehet hogy sejteni kezdted XD)

2020. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 amint Gyurcsány neve felmerül akármilyen távolról is, akkor az emberekben az lesz, hogy akkor ennyi erővel maradhat az is ami most van. Pont mert Gyurcsányt is ugyanúgy csak egy dolog érdekli és az nem az ország sorsa, hanem hogy önmagát minél nagyobb embernek láthassa a tükörben.


A kérdés az, hogy miért kell ragaszkodni, életben tartani egy olyan dolgot, amiről már kiderült, hogy nem működik. Gyurcsány megkapta a lehetőséget egyszer már. Nem működött. Se tényleges eredményekben, sem abban, hogy képes lett volna olyan döntéseket hozni, ami legalább lehetőségeket adna, hogy később valami működhessen.


Ha az emberek azt csinálnák, hogy olyan vezetőkre, olyan pártokra nem szavaznak, akik egyszer már csúfot vallottak, akkor nem az lenne mint ma van. Se Fidesz, se Gyurcsány nem lenne.


Csak valamiért olyan ez, mint fociban, hogy aki egyszer egy csapatnak szurkol, azt akkor sem adja fel, ha kiderült, hogy az egész csapat eladta a meccseket és nem érdekli a közönség. Ez a mechanizmus amit kihasznál mindkét oldal.


Te miért tartasz ki Gyurcsány mellett úgy ténylegesen ezt gondold végig.

2020. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha lett volna "elszámoltatás" akkor most is a sitten ülne.

Addig meg szépen csinálja ki a "szövetségeseit".

Had marják egymást!

2020. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!