Mennyire etikus az hogy Radnóti Ákos alpolgi Borkai (isten haza csalad) jachton matyizós ügyvédével ítéltette el a róla véleményt formáló állampolgárt?
Szerintem ez nagyon elszomorító
Hogy egy politikus bíróság által megrendszabályoz egy állampolgárt azért mert őt kritizálni merte...
Még néhány év Orbánisztán, és éveket is lehet majd kapni ilyesmi "büntettekért"
Szerintem akár a hágai emberjogi bíróságra is lehetne vvinni ezt az ügyet.
Amugy szerintem is egy fackalap ez a fideszes zsúrpubi!
Csak rá kell nézni...
Na de nem írok többet me még életfogytot kapok:D
Etika? Röhög a vakbelem... A politikában csak személyes érdekek vannak és ezek tűzön-vizen át történő érvényesítése. És a közös bűnözőcimborák egymást mosdatása.
Ezt az utolsó mondatot természetesen nem a konkrét esetről írtam, hiszen kis hazánkban kizártnak tartom, hogy politikusaink a saját hasznukra dolgoznának a hivatalban és az állami pénz ellopásából dagadna felmérhetetlen vagyonuk. Ezek a sajnálatos esetek mindig valahol máshol történnek.
Nem kátom hogy ez mitől etikai kérdés. Más dolog hogy az ilyet normális ember kb. óvodában csinál, már általános iskolában sem szokás a tanítónénihez szaladgálni hogy Pistike csúnyát mondott rám.
Abba bele se merek gondolni mi lenne ha mondjuk Orbán vagy Gyurcsány egyszer elkezdené az embereket a bíróságra rángatni ilyen hülyeségek miatt. Sorosról nem is beszélve
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!