Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerhet 2022-ben a Fidesz,...

Jeffrey Spender kérdése:

Nyerhet 2022-ben a Fidesz, hogy most megvívta a Koronavírus elleni harcot és alacsony maradt a halálozás a többi országéhoz képest ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 15:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
37%

Azért azt nem jelenthetjük ki,hogy megvívta a harcot.

De azt,hogy idáig a lehetőségekhez képest jól kezelte a járványt az tény.

Aki pedig reálisan nézi a helyzetünket és belegondol,hogy ez a pofajártató ellenzék miként irtotta volna a lakosságot ha ők lennének egy ilyen kihívással szemben,akkor elég sokan lesznek akik a FDESZ-nek adják a szavazatukat.

2020. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
86%
Jó és szerinted kik számolgatják? :)
2020. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
18%

#9

A jegyzőkönyvet a választási bizottság írja, ami egy több párti grénum.


#4

A Worldometers 44-es átlaga a vilgág összes országára vonatkozik. Európában már sokkal rosszabb a helyzet. A worldometers nem ad meg átlagot, de a számokból látszik, hogy a M.o-i helyzet sokszorosa.


#6

Koromnál fogva 2010 előtt is voltam kórházban.

Tapasztalatok: "ilyen műtétet 55 év fölött már nem végzünk".

Végül egy másik kórházban csak elvégezték a kisebb műtétet.

Műtét közben falhoz csapta az orvos a szikét -"ilyen szar műszerekkel kell dolgoznunkˇ, majd eltünt, s húsz perc múlva folytatta a műtétet. A helyi érzéstelenítés miatt innentől már nem volt "kellemes".

10-en voltunk egy szobában, a műtét miatt csak szájon át tudtam lélegezni (a többi betegnek is hasonló műtétje volt). Légnedvesítő sehol. Ébredés után majdnem leharaptam a nyelvemet (mi ez a száraz gumi a számban). stb.


2010 után kétszer mentették meg az életemet: rossazindulatú daganat -két műtét, egy év helyi kemo. 8 éve negatív.

4 éve érelezáródás: műtét, azóta minden OK.

2020. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Jav: ...grénium, ...rosszindulatú...
2020. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

"A Worldometers 44-es átlaga a vilgág összes országára vonatkozik."


Igen, én is ezt írtam.


"Európában már sokkal rosszabb a helyzet."


Thaiföldön meg sokkal jobb. Ezért értelmesebb globálisan nézni. De ha régióra akarod szűkíteni, akkor is csak Moldovában és Romániában rosszabb a helyzet Kelet-Európában. Szóval mind globálisan, mind régiósan nézve legfeljebb átlagosak mondható a halálozás, alacsonynak nem.

2020. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
14%
Meg is fogja nyerni!
2020. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

#15


Ezek az átlagok -ahogy én látom- részben a turistaforgalomtól függnek -kivétel talán Romániát, ahová rengeteg vendégmunkás tért vissza Olaszországból-, másrészt éghajlat függő - a trópusi országokban alacsony a fertőzöttség és a halálozási ráta. Lásd:

[link]

Brazilia és Peru, akik "kilógnak a sorból". De sem Peru, sem Brazilia nagy területei nem trópikusak.

2020. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
30%

Felesleges spekulálnunk, nem értünk hozzá :) A számok egyszerűen azt mutatják, hogy itthon a halálozások aránya magasabb, mint világviszonylatban.


De nem ez volt a kérdés, hanem a Fidesz 2022-es szereplése, de a népszerűségük egyelőre változatlan 2002 óta.

2020. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
78%

"De nem ez volt a kérdés, hanem a Fidesz 2022-es szereplése, de a népszerűségük egyelőre változatlan 2002 óta"


NEM akarlak elkeseríteni, de 2014-ben a Fidesz 2.264780 ember szavazott. 2018-ban 2.824206.


559,426-tal több ember szavazott. :)

2020. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
16%

Hagyjátok már ezt a parasztvakítást,hogy nálunk magasabb,meg legnagyobb a vírussal kapcsolatos halálozások száma.

Nálunk 100.000 emberből 5-en haltak meg,nagy arányban más betegséggel küzdők a járvánnyal összehozhatóan.

Nézzétek már meg a többi,nálunk jóval gazdagabb,fejlettebb ország adatai hogy néznek ki.

2020. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!