Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Munkanélküliek ezt mikor...

A Munkanélküliek ezt mikor kérhetik számon?

Figyelt kérdés
" nem lesz olyan ember Magyarországon, aki ne kapna állásajánlatot munkáltatótól vagy az államtól."

2020. ápr. 27. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

#4: Igen, ettől fog dübörögni. Eddig 80 ezer volt egy ember bere, most lesz 47 ezer, és a maradék 33 megmarad a Nagy Fehér Gazdának, aki gazdagabb lesz.

Miért, szerinted mit jelent, hogy dübörög a gazdaság? Magas béreket, és a melós tud költeni étteremre, fodrászra, új tévére, lakás felújításra? Ne viccelj.

2020. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11:" Miért, szerinted mit jelent, hogy dübörög a gazdaság? Magas béreket, és a melós tud költeni étteremre, fodrászra, új tévére, lakás felújításra "

Igen, ezt jelentené számomra. Ezért jegyeztem meg, hogy nem valószínű hogy a közmunkán tengődök fogyasztásától fog felpörögni a gazdaság.

2020. ápr. 27. 19:26
 13/18 A kérdező kommentje:
Rám nézve már ebben a pillanatban hamis az állítás. Elmúlott 4 hónapja, hogy egészségügyi problémák miatt el kellett hagyni a korábbi munkahelyemet. Azóta semmi. A munkaügyi központ állásajánlat szempontjából egy vicc. Semmilyen ellátást, támogatást nem kapok. Naponta eszembe jut:"Egyetlen magyar sincs egyedül"
2020. ápr. 27. 19:34
 14/18 A kérdező kommentje:
#13: Nyaljad tovább a kormány és a FIDESZ seggét!
2020. ápr. 27. 19:37
 15/18 anonim ***** válasza:

10es

Meg aktiv koru ellatast se kapok mert a paromnak van munkahelye.

Rohadt mocsok egy kormanyrendelet.

Szegyellje magat a kormany.

Diplomaval semmit se kapsz ha a parod fizuja megüti a minimalt.


Szerintem nagy eselyel BUKNI FOG A KORMANY. EGY ÖNZÕ ..

2020. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

kedves kerdezo ,hasonló helyzetben vagyok..

en is hasonlo okok miatt munkagelyvaltasra kenyszerűltem.

Ezt csak az erti meg aki benne van.

Olyan ÉRZÉSTELEn valaszolótol mint a 45%os ne varj semmit.

Egy maganakvalo onzo alak, aki nem gondol es nem latja csak a sajat helyzetet.

Mert a magyarok legtobbsege mint a fenti valaszoló AGYMOSOTt mar, én

ÖNÁLLÓ, gondolkodasra mar nem képes

2020. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és önallo gondolkodasra mar nem képes .
2020. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Válasz #16-17-re :Pontosan erről van szó, ezt csak az érzi aki benne van, és érzi a saját bőrén. Szépeket, okosakat lehet mondani, csak éppen nem igaz.

Én speciel egy éve kaptam infarktust. Dolgozni azóta sem tudok, mert max olyan állás lenne, amit nem vállalhatok.

Eddig sem sok esélyem volt, koromnál és egészségi állapotomnál fogva elhelyezkedni. A vírus válság miatt ez 0-ra esett. Mivel a feleségem minimálbért kap, így engem semmilyen ellátás nem illet meg. Magam kell fizetnem az egészségügyi hozzájárulásomat (7710 Ft) + 13 000 a havi gyógyszereim ára. Ezekhez senki, tehát sem az állam, sem az önkormányzat egy fillérrel nem járul hozzá. Szégyen és gyalázat a magyar szociális háló. Persze hogy irritál az olyan könnyelmű, üres kijelentés mint a" Magyarországon senki sincsen egyedül",meg hogy három hónapon belül mindenki kap állásajánlatot. Nagyon könnyelmű kijelentés.

Szépen hangzik, de sajnos nem igaz. Szégyen, hogy 40 évnyi munka után, egy ember ma Mo.-on ide juthat.

2020. ápr. 28. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!