Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi a jó Istent csinálnak...

Mégis mi a jó Istent csinálnak a budapestiek hogy ennyi büntetést osztanak ott ki? Vagy boldog boldogtalant igazoltatnak és bírságolnak?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet ennyi büntetés amikor papíron ha boltba mentél védve vagy a bírságtól mert boltba menni szabad. Igaz hallottam olyanról aki azt mondta a rendőrnek hogy a párjához megy. :D


2020. ápr. 26. 22:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Szerencsére a két szigetre máskor se nagyon szoktam menni.

Mondjuk kicsit érdekes ez a nagy budapesti lezárósdi hiszen kellő ellenőrzéssel. Gondolok arra hogy a csoportosulásokat figyelnék ezek a természetközeli helyek biztonságosabbak lehetnének mintha mindenki tudom is én a Duna parton vagy a Deák tér környékén mászkál. Még jó hogy hétköznap a polgármesterek kicsit visszább kell vegyenek.

2020. ápr. 26. 22:40
 12/20 A kérdező kommentje:
Közben néztem instán mennyi új Gellérthegyes kép van. Sőt csoportosulós is. Ezek szerint ott lazább lehet az ellenőrzés? Mert ha nagyon bírságolnának valószínű kevesebb ember pakolná fel a képeket.
2020. ápr. 26. 22:42
 13/20 anonim ***** válasza:

# 12


Csak a Karácsony hajtja a biciklit Sortos Gyuri bácsikájának..


Budakeszin a vendéglők is nyitva vannak, de pl: tegnap jártunk velencei tónál, tele volt szörfösökkel, a sarki róka, meg a Gárdony gyros is nyitva volt, csak elvitelre.


Fót fele is végig minden maszek nyitva, epret is árulnak az utak mellett.

2020. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

# 13


Nincs ellenőrzés, csak jelenlét, és nem engednek a játszótérre, ha provkálsz, vagy túl fiatalnak tűnsz, látványosan alkoholt fogyasztasz (ami egyébként is tilos közterületen ahogy a wczés is) akkor van ellenőrzés, de még az sem jelent bírságolást.


Figyelmeztetés / felszólítás van meg közteres vagy rendőri / polgárőri jelenlét a kiemelt közterületeken.

2020. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát nálunk a fideszes polgármester annyit kért hogy 3-nál többen ne legyünk és bolton piacon vegyünk maszkot.


Kedves utolsó. Hát ehhez nagyon gáznak kell lenni hogy valaki ilyeneket tegyen.

Ezek szerint ha én megvettem az üdítőmet és a kajámat és utána kimegyek a Gellérthegyre úgy hogy a Margit hídtól a parti sétányon megyek nem lesz gond? Maszkom van. Gergő ugye holnaptól javasolja is. Csövesnek se nézek ki és 26 vagyok szóval nem a napi online suliból lógok. :D Akkor nem fognak bírságolni engem? ? :)

Az a baj hogy ezek a híroldalak meg alatta a kommentek néha a szívbajt hozzák az emberre mert ezek szerint szébüntetik ha kimozdul kicsit.

2020. ápr. 26. 22:53
 16/20 anonim ***** válasza:

#16, abból nem lesz gond, fix.

Láttam ma 3 buszt is 5-nél kevesebb utassal.

De, ha egy kisebbségi család elmegy a boltba az csak magában 6-8 ember. Az már kínosabb egy kicsit.

2020. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Na igen. Egyedül nehezen teszek ki egy csapat tesót. :D

Köszi a válaszokat. Reméljük tényleg nem lesz gond. Mert hát örökké a 4 fal között sem lehet lenni.

2020. ápr. 26. 23:58
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez csak a jéghegy csúcsa. Szerintem 1 millió db bírságot is ki lehetett volna osztani csont nélkül csak a múlt héten. Az emberek elengedték a maradjotthont, akik nem veszélyeztetettek/nem veszélyeztetettekkel egy háztartásban élnek, azok teljesen elengedték már a vírushisztit. Ha nem lesz gyors és lazítás, akkor szerintem itt is mennek majd utcára az emberek munkát és szabadságot követelve.
2020. ápr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem csak ott itt falun is büntetnek. 9 után nyugdíjas piacol. Nem tudom mi nem érthető ezen. Egyik szomszéd gondolta ő lexarja. Középkorú férfi. Ment a piacra. 20 ezer. Meg is érdemli.
2020. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg belekell nagyon s.rni hogy bünti legyen. Viszont ez az egész főleg ha állás sincs eléggé bosszantó dolog. A maradjotthon.
2020. ápr. 27. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!