Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi a jó Istent csinálnak...

Mégis mi a jó Istent csinálnak a budapestiek hogy ennyi büntetést osztanak ott ki? Vagy boldog boldogtalant igazoltatnak és bírságolnak?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet ennyi büntetés amikor papíron ha boltba mentél védve vagy a bírságtól mert boltba menni szabad. Igaz hallottam olyanról aki azt mondta a rendőrnek hogy a párjához megy. :D


2020. ápr. 26. 22:03
1 2
 1/20 árokpart ***** válasza:
31%
Huzigálják nagyon a nemzet bajuszát, pedig ebből már 2006-ban baj volt egyszer. Pedig nagyon nem hiányzik a gazdasági nehézségek és a járvány mellé egy hasonló.
2020. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha üldögélsz ötödmagaddal a Városligetben, és a kezedben sör van, nem fog bejönni a "boltba megyek" szöveg.
2020. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bpi vagyok, ráadásul belváros, szóval elvileg látnom kéne rendőrt. Senki nem igazoltatott eddig. Rendőrt hétvégén láttam csak eddig, de simán elsétált padon ülő emberek mellett is. Fogalmam sincs, hogy mit kell ahhoz tenni, hogy elérje valaki az ingerküszöbőt. Mondjuk látványosan 30 fős csoportban bandázni? Talán össze van mosva azokkal a szám, akik 2 hetes hatósági karantént sértenek, mert őket tényleg ellenőrzik, hogy otthon vannak-e, bár a cikk ezt nem mondja.
2020. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Semmit, ez kissé eltúlzott kamu! 444...


A rendőri intézkedés pedig nem jelent egyből büntetést is, az első mindíg a figyelmeztetés, az meg ingyen van!


Egyébként én inkáb közterület felyügelőket látok nagyrészben mint rendőröket. De azok se büntetnek, csak felszólítanak, hogy pl nem hajthatsz be a margit szigetre, vagy gyalogosan se mehetsz, vagy a dunapart bizonyos szabadtéri részeire, vagy a szalaggal lezárt játszótérre.


Nincsenek túl sokan, szóval simán van kibúvó, sé ki is használja mindenki, de legalább van munkájuk, dolgozzanak, tartsák el a családjukat. Amíg a kormányunk részt vesz a nemzetközi bohócparádéba a "világszervezetek" meg a "világbank" elvárásainak megfelelően...


Köszönjük "új világrend"...

2020. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Nehogymá' egy "pestinek" megaszongya a törpe, hogy mit csinálhat...
2020. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát még szerencse hogy nem szoktam alkoholt fogyasztani. :D

Viszont sétálni terveztem már egy kicsit. Ráadásul boltba is mennék hiszen vásárolni muszáj.

Igaza lehet annak aki azt írja hogy nem a magányos boltot a természettel kombinálókat fogják büntetni hanem akik csoportosan piálnak vagy sütkéreznek.


A vár mondjuk még egy érdekes helyszín lehet. Hiszen a Karmelita meg Áder miatt ott alapból sok a rendőr. Na meg általában turista is van azért. :D

2020. ápr. 26. 22:21
 7/20 anonim ***** válasza:

# 7


Sétálhatsz kérdező, a kiemelt túristalátványosságokat pl: a vár és társai viszont felejtsd el.

Kisebb kilátók, túristaútvonalak nincsenek csak lezárva, de pla rakparton is végigsétálhatsz a parlament előtt, a kutya nem fog veled kötözködni. Túristák is mászkálnak százával. Római partra is lemehetsz gond nélkül.

2020. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Akkor a várat kihagyom. A Gellért hegyről mik a tapasztalatok? Vagy a belváros felejtős? Mondjuk a bolt ahova megyek a Margit hídhoz közel van. Ezért is gondoltam a belvárosra.


Mondjuk nem tudom mennyire veszélyes buszra szállni de lehet ott lenne a Hármashatárhegy. Az Árpád kilátóval ellentétes része is szép és ott nyáron se láttam még tömeget.

2020. ápr. 26. 22:27
 9/20 A kérdező kommentje:
Természetesen hétköznap. Hétvégén inkább nem kísérem a sorsot. Felénk egyébként a folyónál kora délutánig nem hogy rendőrt embert is alig látni. Pár horgászt van csak.
2020. ápr. 26. 22:28
 10/20 anonim ***** válasza:

# 9


Belvárosba nincs mit nézni, le van pukkanva és minden be van zárva, épületeket újítanak

.

A hármashatárhegy le van ugyan kordonozva de át lehet sétálni mellette / alatta, és kirándulgatnak is az emberek a természetbe, senkit se kergetnek ki a rendőrök a mezőről.


Újpesten is csak a népszigetnél állnak reggel 8 tól. De Óbuda felől is be tudsz menni a vasúti hídon át, a kikötő felől is, meg a hajléktalanszálló felől is a tungsram felett.


Nézd meg inkább a Graphisoft parkot a régi gázgyár mellet óbudán, meg csillaghegyet és környékét.


A Margit szigetet, hajógyári szigetet felejtsd el.

2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!