Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Soros Gy. Örökké...

Igaz, hogy Soros Gy. Örökké fizetendő kölcsönt kínál nekünk & az EU-nak? Demokratikus ez?

Figyelt kérdés

Hallottam a TV-ben Kövértől, hogy Soros György az EU-t arra akarja rávenni, hogy a válság kezelésére vegyenek fől tőle, olyan hitelt, amit az örökkévalóságig fogják fizetni az országok. Gyerekeink és azoknak a gyerekei is, így biztosítva állandó jövedelmet bizonyos csoportnak.


Gondolj bele : minden intézkedés visszavonható. A kormányok nem hajtanak végre olyan intézkedéseket, amiket nem lehet egy későbbi kormánynak leállítania. A demokráciának így van értelme. Ha az emberek azt tapasztalják, hogy rossz egy kormány intézkedése, akkor leváltják és másik kormány visszavonja. Így történt ez a szoclib kormánnyal is.


De soha semmilyen örökké tartó intézkedést nem hoztak kormányok. Most valóban erre az antidemokratikus lépésre akarja Soros rákényszeríteni az EU-t & minket? Igaz ez vagy csak Kövér félreértelmezi?


2020. ápr. 26. 15:19
1 2 3
 21/23 sörpocak ***** válasza:
54%

"sértőbb lehetett"


Nem sértőbb, hanem sértő. Az, hogy tévedhetetlennek szeretnéd hinni magadat és figyelmen kívül hagyni a defektes viselkedésedet legyen az egyéni problémát, épp elég baj, hogy nekem kell felhívni rá a figyelmedet.

2020. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
45%-os, szerintem ne itt vergődj. Mi érteleme van itt hisztizni, miközben fingod sincs róla, hogy miről beszélsz? (Ez látszik is a százalékodon.)
2020. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 sörpocak ***** válasza:

Közben az indexen is megjelent róla egy hosszabb cikk, akit érdekel:


[link]

2020. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!