Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van. Itt valaki akinek a...

Van. Itt valaki akinek a szakmája: IPARI TERMÉK- ÉS FORMATERVEZŐ MÉRNÖKI?

Figyelt kérdés
Szeretnék tőle a szakmával kapcsolatban egy két dolgot kérdezni..
2010. júl. 27. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

hol akarod ezt tanulni?

ha miskolci egyetem,akkor inkább ne,nem tudsz vele elhelyezkedni...se nem gépész,se nem formatervező,se nem semmi...

2010. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pesten akarom...
2010. júl. 27. 20:28
 3/15 A kérdező kommentje:
De milyen munkakörökben lehet vele elhelyezkedni???
2010. júl. 27. 20:28
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Formáld át a politikát!
2010. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
kb. burgerking pultos
2010. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

első vagyok

nem irok privit senkinek

kérdezz itt

2010. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mennyit keres átlagban egy IPARI TERMÉK- ÉS FORMATERVEZŐ MÉRNÖK???


200-at minimum???

2010. júl. 29. 23:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda fogok felvételizni következő évben, úgyhogy pár dolog róla:

Nemtudom mennyit keres, kb egy mérnöki fizetés, de ne is érdekeljen, inkább az, hogy szeresd ezt csinálni. Egy formatervező mérnök munkája az, hogy olyan tárgyakat tervezzen, ami egyszerre szép és használható, a művészet és a tudomány ötvözete. A szappanadagolótól kezdve a formabontó ikeás bútorokon keresztül akár az autó karosszériákig. Csak akkor akarj oda menni, ha jól rajzolsz, és szeretsz akármit tervezni.

A ponthatár alacsony, 340-360 körül mozog, de van rajz alkalmassági, ami viszont kiszórja azokat akik nem tudnak rajzolni. Fontos még, hogy félig művészet, úgyhogy nem feltétlenül a megtanult dolgokat, hanem a formatervezői tehetségedet fogják nézni amikor munkát kapsz.

2010. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Ha jó vagy, mindennel el lehet helyezkedni... nagy tévedés, amit mostanában próbálnak elhitetni az emberekkel, hogy ha nem vagy (gépész/villamos/infomratikus-) mérnök, akkor te egy senki vagy és nem is érdemelsz megbecsülést. Nálunk is ez folyik, a BME lenézi a BMF-et, a BMF lenézi a vidéki egyetemeket, a műszakisok lenézik a gazdaságisokat, a gazdaságisok meg a bölcsészeket. Fa.szság. Én is bedőltem neki aztán most csak ott tartok, hogy át kell mennem egy másik szakra, mert a mostanit nem szeretem. Legyél csak formatervező, ha az akarsz lenni. Rengeteg ága van, még időközben is válthatsz, hogy melyik irányban akarsz tanulni.
2010. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Üdv.!


Nekem is nagy vágyam a formatervezés. A hobbim is hasonló.

Én a Pécsi egyetemre jelentkeznék, de még gyüjtöm az infókat, hogy érdemes-e. 2 szakmát már kitanultam, amik már elavultak.

2013. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!