Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen, aki az...

Én vagyok az egyetlen, aki az emberek és a gazdaság helyett a földért aggódik?

Figyelt kérdés
Az emberiség megint teleszemeteli a földet 100 milliárd eldobható gumikesztyűvel, maszkkal, műanyag védőfelszereléssel....
2020. ápr. 15. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ketten vagytok a bolygón, a másik a Greta Thunberg.
2020. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen nyilvánvaló trollokat miért nem tiltják ki?
2020. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen! Te vagy az egyetlen, és ez olyan különleges érték, hogy el kellene tenni spirituszba!
2020. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

A válaszolókból láthatod. Persze aztán megy majd a sipákolás ha nem lesz kenyér mert egész nyáron aszály lesz és kiég a búzamező.

A sok idióta ember nem fogja fel hogy milyen súlyos ára lesz a környezetszennyezésnek. Én csak az élővilágot sajnálom mert azok nem tehetnek semmiről. Az emberiség megérdemli a sorsát, bármi legyen is az. Magának köszönheti.

2020. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hallottátok-e, de kb teljesen leállt a légi közlekedés, szóval szerencsére fellélegezhet a Föld. Az autógyárak is leálltak. Szóval ha a gumikesztyűket nézzük, szerintem ez még mindig egy jó időszak a Földnek.
2020. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A Föld bolygó, nagy F. Ennyit tanulj meg, ha már aggódsz miatta.
2020. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Ja és gondolom a napi sokezer hektáros erdőirtás is leállt, az erőművek sem működnek, a szennyvizet sem nyomatják a talajba meg a folyókba, senki sem használ autót, nem szemetel... Ja várjunk...
2020. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

#7 csakhogy baromira nem számít mindezek mellé az a néhány eldobható gumikesztyű, nem gondolod? A kérdező pedig abban látta a Föld vesztét.

Na most el kellene dönteni hoyg ez a szennyezés jelenti mindennek a végét amit a mostani védőfelszerelések okoznak - vagy ahogy írtad, mindegy hogy leállta a közlekedés meg az ipar jó része és hatalmas mennyiségű szennyezés nem történik meg, mert még sokkal nagyobb szennyezés akkor is van.

A kettő üti egymást! Dönteni kellene hogy éppen miért megy a hiszti, legalább ha már egy kérdésnél írtok!

Mellesleg a halott embernek marhára lényegtelen hogy amúgy meg van-e védve a környezet vagy sem. szóval először lehessen már túlélni a járványt, aztán majd védjük a Földet - életben maradva!

2020. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nem tiltjak ki a trollokat, mert nem állhat mindeegyik mögött egy modi, de idövel azért ugy si kiszorják őket, amelyik marad azon meg legalább lehet röhögni.
2020. ápr. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aggodni lehet. Senkit nem érdekel.
2020. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!