Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tarthat még a járvány...

Meddig tarthat még a járvány idehaza?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100x megkerdeztek mar itt, olvasd el azz
2020. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem anyira nem érint, mert én itthonról dolgozom, és el is tudom magamat foglalni tartalamsan a szabadidőmben is, de vannak ismerőseim, akik már a hajukat tépik és mennének az orruk után mintha misem történt volna.. Na őket nem tudom megérteni. Szerintem komoly gondok vannak a felfogásukkal.
2020. ápr. 15. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Legalább a fél ország megfertőződött már, csak a legtöbben észre sem vették, mert tünetek nélkül vagy enyhe megfázásszerű tünetekkel ment végig rajtuk. Szóval pár hétnél biztosan nem tovább.
2020. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Rohadtul nem vagy képbe. Pár hétnél tovább biztos, hogy nem? Kérdezd már meg egy Olaszban élő ismerősödet! Vagy egy Spanyolban élő ismerősödet! Ha meg nem tudsz normális infóval szolgálni, akkor inkább ne szólj hozzá!

2020. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Olaszban és spanyolban is lecsengőben van a járvány, és nem kezdődött sokkal hamarabb, mint nálunk.
2020. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A járvány addig fog tartani, ameddig azt Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr jónak látja.

Világos?

2020. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Nem kezdődött sokkal hamarabb. De többen vannak mint mi. És rohadtul gyorsan terjed. Senki sem tudja, hogy mi az igazság. Biztos nem fogják az orrunk alá dugni a valós adatokat. Hány tízezer ember halt már meg (már amennyit bevallanak)?? Egyáltalán meddig fogják azt a mesét fújni, hogy csak idősekre veszélyes? Ha majd 2 millió halott lesz (bár ne jutnánk el odáig!) akkor is azt fogják mondani, hogy idősekre veszélyes? Ki fogja ezt hosszú távon elhinni? Röhejes az egész.

2020. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

franc se tudja, leginkább

teljesen elmúlni nem fog, csak ha majd lesz védőoltás

úgyhogy vagy 1-2 évig otthon maradsz, vagy elfogadod, és együtt élsz vele

2020. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Csak öregek és betegek haltak bele eddig, és minden valószínűség szerint ez így is fog maradni. Hazudni hazudnak a halottak számát illetően, de felfelé, ugyanis aki koronavírussal megfertőzve halt meg, annál nem vizsgálják a halál konkrét okát, automatikusan a koronavírus áldozatai közé sorolják. A fertőzöttek számáról pedig nemhogy hazudnak, de még manipulálnak is: a naponta elvégzett tesztek számát ahhoz igazítják, hogy mennyi fertőzöttet szeretnének a statisztikákban látni. Megtehetik, mert a valódi fertőzöttek száma sokszorosa a kimutatottnak, csak éppen a túlnyomó többség nem mutat semmilyen tünetet.
2020. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Járvány? Ez a gazdasággyilk-oló cirkusz meddig tart még inkább az a kérdés.
2020. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!