Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megdöbbentő vagy nem?

Megdöbbentő vagy nem?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen az ajkai Jobbik 2010. szeptember 11-re tervezett programja. Attól félek, hogy itt lincselés lesz.
2010. júl. 20. 10:09
1 2 3 4
 21/32 Voltaire ***** válasza:
5%

45

Nem az iszlámmal van a baj, hanem hogy egy iszlám terrorszervezet által elkövetett véres merénylet napján tartják, tudod:)

2010. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

13:13!

"Nem az iszlámmal van a baj, hanem hogy egy iszlám terrorszervezet által elkövetett véres merénylet napján tartják, tudod:)"


amit természetesen a mai napig nem tudtak bizonyítani, és ugye kell egy felekezet és egy indok, hogy IGEN, ŐK A TETTESEK!

ne viccelj öregem!

2010. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Voltaire ***** válasza:
0%

59

Leszoktam arról 2-3 éve, hogy Szaniszló féle összeesküvés-elmélet-mániás emberekkel vitatkozzam. Természetesen Omar molla, Bin Laden színészek, és még sorolhatnám, ugye?

2010. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mióta az USA fő vallása az iszlám? ;)
2010. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Tudod barátom, én nem mondtam az elméletedre, hogy az egy mánia, de te igen az enyémre.

Tudod barátom amíg TE csak a hírekből hallasz dolgokat, és rakod össze a képet addig talán meg kellene hallgatnod egy olyan embert is aki átélte (sajnos)


No de ehhez ész is kell(ene)

2010. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%

A Belső-ázsiai rokonság után már az arabok is a rokonaink? A genetikai vizsgálatok ezt is bizonyították?


hedamort

2010. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

igaz!

pl: ezer, száz, hal, ők is így mondják!

2010. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

úgy néz ki igazad van kérdező, ezt szar beismerni, de lehet. írtam jobbiknak és válaszoltak, hogy meg lesz tartva a rendezvény.


hát nmtom tleg. lehet, hogy végülis csak simán annyira hülyék, hogy nem nézték a dátumot ahogy a fidesz sem, hogy ÁVH, kicsit ez nekem csalódás, vagyis eléggé. akármennyi kérdés is van a 9/11-el kapcs, azért szerintem a minimum lenne, hogy ne szept 11-én tartsanak egy arabokkal foglalkozó rendezvényt.

2010. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik kételkednek:

- felhívtam én is a Jobbik Ajkai szervezetét, és igen, megtartják a programok

- a másik pedig, amire rákérdeztem, mert láttam, hogy itt néhányan az oldal linkjét kifogásoltátok, az egyik link, amit én linkeltem az első hozzászólásnál, az a Jobbik hírportál (Veszprém megyei), a másik amit egyikőtök írt az pedig a programajánló portáljuk, azonban a kettő ugyanaz a szervezet

Remélem a gyengébbek kedvéért sikerült tisztázni!

Szebb jövőt!

2010. júl. 20. 23:10
 30/32 anonim ***** válasza:

Rájöttek, hogy hülyeség... Nem vették észre a dátumot...

Ne legyetek már vakok!!!

2010. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!