Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkainak csökkennek az esélyei?

Borkainak csökkennek az esélyei?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy valamennyit biztos h csökken, mert aki eddig nem szavazott rá hát ezután biztos nem fog, akik meg rászavaztak biztos h van köztük olyan aki emiatt nem fog. Ettől még simán behúzhatja, de tuti h kevesebben fognak rászavazni.
2019. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelműen növekednek.
2019. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért csökkennének?
2019. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A fideszes színvonalat elnézve szerintem növekednek.
2019. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok győri, úgyhogy a konkrét előzetes számokat nem tudom. De valamennyire biztosan csökken. Csak nem tudom, mekkora volt az előnye, hogy ez még belefér-e.

Biztosan sokan így is rá szavaznak, ha másért nem, csak azért, hogy ne a másik jelölt nyerjen.

Mondjuk hasonló "értékekkel" bíró férfiakból simán kinézem, hogy még nőtt is a szemükben.

2019. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áhh dehogy is.Ez már nem üti át az ingerküszöböt.Kb 65%-al fog nyerni.
2019. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy megbukik mert egyre több korrupciós ügyére derül fény.

A fiát is berakta egy olyan cégbe ahol egymillió Forintot keresett


Borkai Zsolt fia havi egymilliós fizetést kapott egy forgalom nélküli cégtől

A cég 2016 és 2018 között semmilyen bevételt nem produkált, pont annyi pénzt tettek bele, hogy Borkai Ádám fizetésére legyen fedezet.


szerintem egyre több korrupt ügye fog kiderülni, ez az ember egy politikai bűnöző, azorbán is lapít nem mer megszólalni fél hogy kompromitálódik a borkai ügy kapcsán, ép most van bíróságon orbán másik barátja aki sokmilliárdos költségvetési csalásba keveredett és otvan a veje ügye is amit orbán úgy úszott meg hogy az EU-s pénzeket nem vette fel hanem a magyar adófizetők pénzéből fizette ki a vejét.

Ez azororbán banda egy kiterjedt bűnszövetség nem is értem hogy szavazhatnak rájuk az emberek bűntudat nélkül.

Talán a sok megtévesztő orbán hazugság vezeti őket ennyire félre hogy nemlátják azt a nem csekély mennyiségű bűnt amit ezek elkövetnek.

Talán egyszer ráébred a sok félrevezetett ember hogy a hatalomban tartásuk csak azorbán bandának hoz busás hasznot.

2019. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A dugás/megcsalás meg a luxus út kevés már nekik.

De ha péntekig kijön hogy bizonyíthatóan korrupt tolvaj is aki meglopta a városát az egy 15-18%ot lefaraghat belőle.

2019. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!