A liberálisok miért nem fogadnak el más véleményt?
Miért cenzúráznak?
Figyelt kérdés
Sok esetben történik ilyesmi. Legutóbb Orbán a gyerekével posztolt egy fotót párhuzamba állítva egy Brüsszeli miniszterelnökkel, aki migránsokkal fényképezkedik. A képen kifejtette Orbán a saját véleményét, ami összhangban van a kormányéval és az emberek 90%-ával.
Senkit sem sértett. Ennek ellenére törőlte a képet a facebook. Nem ez az első eset. Miért ilyenek a liberálisok?
Az is lehetne a kérdés, hogy a fideszesek miért verik állandóan ilyen idióta primitív képekre? Saját magatokat hergelitek, nem tűnik fel? Tipikus: az internet népe kitalálta ezeket az ún. mémeket szórakozásra, erre jön a magyar "nemzeti oldal" és ilyen hülyeségeket gyárt, amire aztán lehet hőbörögni, pláne ha még le is törlik.
2018. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
12/41 Juciiii válasza:
Azt vágjátok, hogy Orbán sem fehér, hanem cigány? :'D
2018. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
13/41 anonim válasza:
A linkeket megnéztem és egyik sem tükrözi ezen sorokat
"Legutóbb Orbán a gyerekével posztolt egy fotót párhuzamba állítva egy Brüsszeli miniszterelnökkel, aki migránsokkal fényképezkedik."
De örülök, hogy mindenféléről írnak.
2018. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
14/41 anonim válasza:
Na és, ha mem migráns? Valójában bűnöző, de mindegy is. Akkor le kell tiltani? (Az eredeti képen nem állitotta senki, hogy migráns, aki rajta van.)
2018. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
15/41 anonim válasza:
#14. Hát ha így nézzük, akkor végül is mindkét képen bűnözők vannak. XD
2018. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
16/41 A kérdező kommentje:
# 4/15 Orbán a képeken kötelező protokoll látogatáson volt az arabokkal, de a francia elnök szabadidejében a meggyőződéséből fényképezkedett.
Felfogod mi a különbség?
2018. okt. 23. 13:31
17/41 Vree válasza:
Szerinted ha a Facebook töröl egy képet, az LIBERÁLIS cenzúra? Tejóúristen...
Azesőis a liberálisok miatt esik, gondolom.
2018. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
18/41 anonim válasza:
A libsik főként a kisebbsegből, illnaz aluliskolázottabb közegből kerülnek ki. Ogy elfogultabbak és butábbak is mint az átlag.
2018. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
19/41 anonim válasza:
#18: Gondolom nem zavar hogy az iskolázatlan rétegben a legmagasabb a fidesz támogatottsága.
2018. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
20/41 anonim válasza:
Imádom, mikor szélsőjobbosok sivalkodnak a szólásszabadság miatt, miközben ők legszívesebben mindent eltaposnának, ami nem az ő ostobaságaikat szajkózza.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!