Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vallási jogot sért, hogy az...

Vallási jogot sért, hogy az izraeli hadsereg megrohamozta az Al-Aqsa mecsetet vagy ehhez joguk van mivel azt a területet az istenük nekik adta?

Figyelt kérdés
Most már Jeruzsálem Izrael fővárosa. Az Al-Aqsa mecset valószínűleg zsidó érdekeket sért. Lehet, hogy idővel le fogják rombolni a mecsetet? Az istenük a területet nekik adta. Ez mire jogosítja fel őket? Amerika teljes mellszélességgel a zsidók érdekeit védi. Lehet, hogy most jött el az idő a mecset lerombolására? Mint kívülálló figyelem az eseményeket, egyik szemita nép iránt sem érzek ellenszenvet, se a zsidók se az arabok iránt. Próbálom megérteni az eseményeket. Számomra nagyon furcsa, hogy két testvér nép, közös őssel ennyire gyűlöli egymást.

#arab #Izrael #zsidó #Al-Aqsa mecset
2018. júl. 28. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A hit és az értelem nem édestestvérek. Nincs igazság, HIT van.
2018. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
A zsidók számára a mecset csak egy eltakarítandó kőhalmaz, semmi értéke nincs. A Tízparancsolt első parancsolata: Ne legyenek idegen isteneid én előttem - a zsidók számára Allah egy idegen isten, semmi más.
2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Honnan veszed ezt a hazugsagot? Most vezettem turistakat az Al Aqsahoz - semmi kulonos nem volt ott.
2018. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Igen, tudom, most mindenki ott lakik, ott dolgozik, ott van befektetése, stb. De a zsidók számára egy felesleges tényező, mert a Salamoni Templomot akarják, nem mecsetet.
2018. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
"Most", ugy ertem, hogy egesz deleott a Templom Hegyen voltunk, az Al Aqsaban is, meg a Siratofalnal is. Minden a szokasos mederben.
2018. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges hogy közel keleten azt a kis porsivatagot elfoglalják de az igazság vallása elfoglalja az egész világot és a világ igaz vallása lesz 20 év múlva!
2018. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

15:10


Na, ez a baj az iszlámmal!

2018. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lux morulus ***** válasza:
33%

"Számomra nagyon furcsa, hogy két testvér nép, közös őssel ennyire gyűlöli egymást."


Mind a két vallás gyűlölködő, ezért annyira nem furcsa az sem, ahogy egymással viselkednek. Mással is ilyenek.

2018. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az izraeli hadsereg NEM rohamozta meg az Al-Aqsa mecsetet.


Ha szerinted igen, adj meg forrást! ( linket, fotót dátummal )


Ennek hiányában bizony hazugságnak kell tartani a kérdést, szóval az sem igaz, amit kérdezel.

2018. júl. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, a kedves, szeretett führerünk Izraeli látogatásakor kijelentette, hogy az Izrael állam ellenességet antiszemitizmusnak tekinti és az antiszemitizmussal szemben zero toleranciát hirdetett.

Csaxólok, hogy úgy irkálj lejárató hazugságokatz Izraelről! :)

2018. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!