Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik hadsereg a legerősebb...

Melyik hadsereg a legerősebb a világon?

Figyelt kérdés
Ebbe természetesen a haditechnika és a létszám is beleszámít. Pl kínában több mint 1 milliárd ember van, aztán ott vannak az oroszok, kanada, ausztrália és az usa. Nagyon nem vagyok benne ezekben. Nem tévedtem nagyot?
2018. febr. 7. 16:05
1 2
 1/15 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem ilyen téren USA és Oroszország nagyjából egyenlően erős.Viszont USA technikailag még mindig fejlettebb.

Kína még feltörekvőben van,hiába van nagy hadserege,ha USA-hoz meg oroszhoz képest nem tart ott haditechnikában.

(Nincs pl annyi atomfegyvere.)


[link]


[link]

2018. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
A magyar. Még a törököt is kiűzte, pedig az egész Európát megette volna.a
2018. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
USA
2018. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MolotovPunk ***** válasza:
Összességében szerintem is USA.
2018. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kepzettseg es felszereltseg tekinteteben egyertelmuen az USA. De sok mulik azon is, hogy nep a hatad mogott mit enged meg. Az USA polgarai - azt hiszem - nehezebben nyelik le a haboruban kikerulhetetlen polgari aldozatokat, mint az orosz atlagpolgar.

Ezert aztan elegge ketseges a helyzet.

2018. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Létszámban nincs nagy különbség az orosz és amerikai hadsereg között, de az előbbi éves költségvetése 70 milliárd dollár, míg az amcsik közel 10x ennyit, 600 milliárdot költenek. Szerinted melyik az erősebb?
2018. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2018. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#2


Ahhoz képest a török elverte a magyar haderőt Mohácsnál, Budát pedig koalícióban foglalták vissza.

2018. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az USA fejlesztésben és tesztelésben is a többi előtt jár. A gerjesztett konfliktusoknak köszönhetően mindig van ok a hadikiadások finanszírozására, a megtámadott országok pedig kiváló tesztpályák. Ezt ugye fizetni is kell valakinek, itt jön képbe Kína és Japán, a két legnagyobb hitelező. Cserébe piacokat és cégeket kapnak, nem sok nagyobb érdekeltség van, ahol ne lenne ázsiai tulajdonos vagy résztulajdonos.

Eközben a lakosság 14%-a a létminimum alatt él, 1%-a börtönben van, 30% pedig arra se képes anyagilag, hogy a Medicare keretében elérhető minimális egészségbiztosítást megengedhesse magának, de ez nem zavarja az illegális bevándorlókat, akik nagyjából tizenöt millióan vannak és a számuk majdnem egymillióval növekszik évente.

A megfelelő réteg természetesen megszedi magát a hadiiparon, az átlagpolgár meg kit érdekel, az úgyis olyan hülye, hogy azt se tudja kire és miért szavaz.

2018. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem ilyen téren USA és Oroszország nagyjából egyenlően erős.Viszont USA technikailag még mindig fejlettebb."


Ez a két hadsereg sosem volt publikus nem is véletlenül ezért ezt így lehetetlen megítélni mellik fejlettebb

2018. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!