Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért jó hogy a világon...

Miért jó hogy a világon mindenütt soviniszta, altjobboldali kormányok alakulnak?

Figyelt kérdés

Direkt nem nacionalizmust akartam írni, mert sokan tévesen/szándékosan a sovinizmussal azonosítják. A szélsőliberálisnak csúfolt, valójában liberális, de felelőtlen, infantilisan naiv politikának köszönhető az, hogy ezek a demagóg, alternatív jobboldali politikusok tarolnak.


Sajnos azt a fajta arroganciát, amit a liberálisok alkalmaztak évtizedekig azt az altjobberek sikeresen alkalmazzák. Ám ennek a felelőtlen, hazárdjátéknak előbb-utóbb durván megissza majd mindenki a levét. Már az eleve gyanús, mikor háborúra való uszítás zajlik. Háborút csak az kívánhat, akik sosem élt háborúban.


2018. júl. 23. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok éppenséggel baloldali beállítotságú , viszont a fanatikusokat egyik oldalról sem tolerálom , se jobbról , se balról .


Jelenleg több ember szenved mint a fasiszta , nacionalista , náci , hungarista kormányok alatt . Nem szídhatod az embert azért mert nem támogatja a baloldali elképzeléseidet , ugyanez lenne igaz ha jobboldali lennél.


Az egyensúly mindig vissza billenti önmagát , ennek lehet szemtanúja Európában , a liberalisták túl nemzet ellenesek lettek és más országok népeit a saját népeik fölé emelték

ezzel el indították a jogosan dühös emberekből álló lavinát , ami ha eléri a hegy aljában leledző falut amit jelenleg a Parlamentek és Politikai pozíciók jelentenek akkor , újra visszatérnek az igazán demokratikus kormányok . Én személy szerint inkább élnék nemzeti érzelmű kormány kezei alatt mint valami kultúr marxista diktatúrában , vagy éppenséggel radikálisabb jobboldali rendszerben . Akár baloldali vagy vagy jobboldali be kell ismerned , hogy a tanult , értelmes , réteget a jobboldal személyesítette meg az elmult időkben , ahogyan most is . Lehet hogy változni fog , lehet hogy nem , viszont amíg ez az állás , addig én biztos a biztonságot és megélhetést , a tudás terjedését szorgalmazó vagy biztosító kormányokra, teszem a voksom . Ahogy látom mások is ezt az utat választották , ez a válasz a kérdésedre .

2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!