Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a tavolkeleti...

Szerintetek a tavolkeleti nepeknel a kulturmarxizmus miert nem tudott sohasem kifejlodni, mint ahogy sajnos a nyugati orszagokban tapasztalhato?

Figyelt kérdés
mi/mik az ok/okai , hiszen naluk is ugyanugy omlik a kulturmarxista propaganda,megis max nevetnek rajta egy jot.pl.:egy Japan ember szamara felfoghatatlan,elkepzelhetetlen lenne egy olyan Japan,ahol nem mongoloid emberek a fo demografiai csoport,viszont pl Nemetorszagban azt mondjak,nemetnek lenni eleg ha valaki ott van.ami nyilvan egy szanalmas hazugsag.en sem leszek kinai,ha holnap beutazok,es kapok egy allampolgarsagot.

#Ázsia #nyugat #nacionalizmus #kulturmarxizmus
2018. júl. 23. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Te szimplán fogalomzavarban szenvedsz. A német egy nemzetiség, aminek nincs semmilyen etnikai feltétele. Az állampolgárságnak meg pláne nincs. És ez Ázsiában sincs másképp.
2018. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen hogyne...tudod kit kabits..de van feltetele,megpedig az hogy europai vagy.mondom,kinevetnenek ha en azt mondanam Kinai vagyok..
2018. júl. 23. 12:30
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Jó hát akkor mégis ki dönti el hogy ki lehet német meg ki nem? Van valami bőrszínskála valahol hogy ettől az árnyalattól eddig lehet valaki európai innentől meg nem? Menj el Japánba ott sem egyensárga emberek vannak. Vannak akik szinte feketék és süt le róluk hogy az óceániai szigetvilágból valók ,aztán mégis japánok. Ez van öreg barátkozz meg ezzel vagy ha nem megy még mindig ott a manila b verziónak ;).
2018. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ok,csak ugye nem ilyen egyszeru,mivel a borszin csak egy dolog.ilyen alapon az afrikai albinok europaiak,hiszen feher a boruk,vilagos hajuk van.en szarmazasrol beszelek.tudod vannak emberfajtak.mongoloid,negrid..et cetera.csak ha szandekosan szokashoz hiven csurod csavarod,akkor felesleges beszelgetni.
2018. júl. 23. 13:00
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

A japánok lemészárolják az európaiakat, akik a földjükre lépnek, olyan nemzetiek. Én ezt tudom csak mondani.

Ilyen kultúrmarxista izéket arrafelé nem preferálnak. Kiteszi az ember a lábát a repülőről és már szurkálják is bambuszdárdákkal.

2018. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
#1 Akkor ha a németeket lecserélnék négerekre, azok is németek lennének, ha németül beszélnének és német állampolgárok lennének?
2018. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Szeretem, amikor olyan kifejezésekkel dobálóznak, amiről nem is tudják hogy micsoda :D


Kedves kérdező, kifejtenéd nekünk, hogy mit értesz kultúrmarxizmus alatt?

2018. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hollófernyiges ***** válasza:
32%

"kinevetnenek ha en azt mondanam Kinai vagyok.."


Nem nevetnének ki, mert Kínában elég sok nemzetiség él és ha állampolgár vagy, akkor nyilvánvalóan kínai vagy. Han nemzetiségű nem lennél.

2018. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

@7

de,epp az hogy tudom.ugye megy az angol kedves prolikam? c(: itt egy par perces osszefoglalo,Frankfurti iskola tanai pl...nem fogok regenyt irni.


[link]

2018. júl. 23. 15:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező; magyarul, ha szabad kérni!
2018. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!