Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok lejönni rivotrilr...

Hogyan tudok lejönni rivotrilról? Napi 1.5 szemet szedek 0.5 mg-ból. Vagyis 3x fél. Semmit nem hasznél, ahogy a többi pszichiátriai szer sem, viszont sajnos azt figyeltem meg, hogy ha nem szedem, remegni kezdek, aludni nem tudok, feszült vagyok.

Figyelt kérdés
Pánikrohamokra szedem, generálom a hipochondriámmal, de ezek a szerek semmit nem használnak, ahogy a többi pszichotikum sem. Kb mint a cukorka, sőt a placebó jobban használ mint az SSRI/Dopamine visszavétel gátgók. Viszont nem tudok lejönni róla. Háziorvosom írta fel, miután az 5. pszichiátert fogyasztottam el, sok sok gyógyszerrel, javulás nélkül. Tervezem hogy terapeutát, vagy természet gyógyászt, illetve akupunktúrás orvost keresek fel, hogy a feszültségeket a testemben le tudjam vezetni, mert úgy érzem, a panaszaim nagy részét, a csukjaizmaim és egyéb nyaki izmaim folyamatos feszültsége okozza.
2018. júl. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem a nyakad feszessége okozza! Úgy kell róla leszokni, hogy elöször csak egy negyeddel csökkented, majd 1 hét múlva megint egy negyeddel, stb., ha nagyon mem megy akkor hatoddal, nyolcaddal is lehet.
2018. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyilván, a nyakam feszességét a stressz és a görcsösség okozza, de ez a feszültség azon a területen, ahol milliónyi idegvégződés található, sajnos elindítja a pánikrohamot. ez biztos. edzés után példáúl, amikor azokat is megmozgatom, sokkal rosszabbúl vagyok, amíg ki nem megy onnan a feszültség. nyugi, vérképem tökéletes, ahoz a ct mri eeg terheléses ekg szív uh és hasi ultrahang is.... idegi dolog...
2018. júl. 3. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A "nem hatás"-t úgy hívják, hogy tolerancia. Magyarul már hozzászokott a szervezeted. A remegés, feszültség, álmatlanság pedig tipikus elvonási tünetek.
2018. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!