Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted hány év múlva fog...

Szerinted hány év múlva fog befuccsolni az EU?

Figyelt kérdés
Én olyan 5-10 évet adok neki. Vagy ha nem is fuccsol teljesen be, lekorlátozódik egy Benelux-Németország szövetségre.
2010. jún. 13. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Mellesleg az Emók már itt vannak...


hamarosan jönnek a Gót barbárok is :D

2010. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
a német politika már fél az eurótól, amit a görögök tönkretettek. És igen, van külső barbár támadás, azt kínai piacgazdaságnak hívják.
2010. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fenntartások az euróval szemben, de hidd el, hogy a németek nagy része még az euró és az Unió pártján áll.
2010. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Kettő
2010. jún. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem 50-150 év. Jelenleg nem fog befuccsolni, hanem pont hogy egyre jobban integrálja magába a tagországokat, mert sokan fogják felismerni, hogy Európa országai külön-külön nem érhetnek el eredményeket."


Na az ilyen embereket kéne deportálni..

2010. jún. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

"Na az ilyen embereket kéne deportálni.."

Miért is kéne? Mert felismeri azt a tényt, hogy egységben az erő, meg hogy Magyarországnak egyedül nincs esélye. Szeretem én a hazámat, de attól még láthatom, hogy pl. mennyire menne Kínával szemben.

2010. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Minden elmúlik egyszer... A kérdés, hogy hány év múlva? :D A jövőt nem tudom, és tippelni is nehéz. Épp ez a baj a kormányzás egyetlen pontba sűrítésével: nem oldja meg a MI legkézzelfoghatóbb gondjainkat. Nem azokról beszélek, amiket mi is meg tudnánk oldani, hanem amik miatt szükség van rendőrségre, amik valahogy mindig negatív mérleget mutatnak, amik morálisan elítélendők, de a törvény szinte űz az irányukba, amik lehetnének és kellenének, de nem lehetnek most... Nem kellene egy hatalmi gócból a törvény erejével beleugatni tömegek életébe. Semmi hír az önkormányzatunk munkájáról, és minden a koszlott Országgyűlés meg néha az Unió körül forog. Ebből sose lesz énekes halott!
2010. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Olasz csizmáján a Nap,

Remélem mindörökre megmarad."

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!