Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan képzeled el a Közel-Kel...

Hogyan képzeled el a Közel-Keletet kb.20-30 év múlva?

Figyelt kérdés
Hogy fog alakulni az izraeli-palesztin konfliktus? Irán vagy inkább Törökország lesz a térség meghatározó hatalma?
2010. szept. 15. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

A palesztin hadsereg előbbutóbb megadja magát Izraelnek, vagy elfogynak a palesztinok.


Iránban észak-koreai körülmények fognak beköszönteni, amennyiben tovább tart a teokratikus diktatúra.


Törökország viszont fejlődik, egyre békésebb és nyugatiasabb. Valószínűleg előbbutóbb belépnek az EU-ba.

2010. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
vagy atom sulytotta vidék lesz.
2010. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
az arab államok kb. 10 évente megtámadják izraelt, amit mindig el fognak bukni, amúgy minden marad így.
2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

"a good terrorist is a dead terrorist"


Remélem Izrael és USA rendet rak ott, és egész Közel-Keletre kiterjesztik a nyugati demokráciát.

2010. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem Irán Irak sorsára fog jutni. Addigra Irakban létrejön egy viszonylag stabil demokrácia. Amerika kivonul Afganisztánból. India megtámadja Pakisztánt. Oroszország ismét belép a térségbe. Törökországnak atomfegyvere lesz. Izrael megvívja az n+1. háborúját sikeresen, de túlnépesedése problémái lesznek Gázával. Szaud-Arábia konfliktusba kerül az amcsikkal az olaj miatt, ezért most őket foglalják el.
2010. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én a gázai és az egyéb palesztin túlnépesedési problémákat megoldanám az atommal :)
2010. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Irak, Irán, Afganisztán kisebb nemzeti államokra lesz szétszedve/fog felbomlani.
2010. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KÁELEF ***** válasza:
33%
Ha rajtam múlna üvegsalakká változtatnám az összes muzulmán országot. Előbb utóbb kiprovokálnak egy háborút de remélem az lesz nekik az utolsó.
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"Ha rajtam múlna üvegsalakká változtatnám az összes muzulmán országot"


És velük együtt rákos betegekkel, majd aszott hullákkal mélyhűtővé a bolygó többi részét...

2010. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
aszott hullákkal teli*
2010. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!