Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » KI lesz az aki elsőként...

KI lesz az aki elsőként LEVETI a gyalázatos táblát?

Figyelt kérdés

természetesen a szloták emlékműről van szó


1920. június 4.


A Szlovák Köztársaság köszönetét fejezi ki a szövetséges hatalmaknak a Magyarországgal a párizsi Versailles-ban a Nagy Trianon kastélyban megkötött trianoni békeszerződésért, amely megpecsételte Magyarország széthullását, létrehozta Csehszlovákiát és más államokat a hozzájuk tartozó határokkal együtt, így új arcot adott Európának.

„Amikor 1920. június 4-én háromnegyed ötkor a Trianon nevet viselő szerződés alá odaírtam a nevemet, tudtam, hogy a szlovák nemzet elszámolását írom alá a volt Magyarországgal, elszámolást az elejétől a végéig a nemzetem vérével, szenvedésével és nyomorúságával aláírt szerződésekért. Az ilyen elszámolás örök.”

JUDr. Stefan Osusky nagykövet, a trianoni békeszerződés csehszlovák aláírója

90. évforduló, 2010


A hálás szlovákok



ha én ott laknék vagy befújnám festékszóróval vagy leverném


ne legyen hosszú életű az a tábla


2010. jún. 4. 08:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

1939


A Magyar Köztársaság köszönetét fejezi ki a szövetséges hatalmaknak a Csehszlovákia felosztását, amely megpecsételte Csehszlovákia széthullását, létrehozta hogy Magyarország és más államok visszakapják jogos területeket, így visszaadták a régi arcot Európának.



A hálás Magyarok

2010. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

2012


A Magyar Nemzet köszönetét fejezi ki Szlovákia egykori kormányának, továbbá Robert Ficonak és Jan Slotanak, hogy 2010-ben az akkori Szlovákia egyharmadát önként visszaadta Magyarországnak azzal, hogy visszavette az ott élő Magyaroktól a Szlovák állampolgárságot, így azon területek színtiszta Magyar tulajdonba kerültek.

Ezzel a lépéssel Magyarország területe mintegy 16 ezer km² -nyi földterülettel gyarapodott.

"Akié a föld, azé az Ország!"

Szebb jövőt!

2010. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%
Nagyot nőne a szememben Sólyom László, ha átballagna a hídon, és egy csákánnyal leszerelné azt a táblát....
2010. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%

Remélem,hogy ettől Sólyomnak több esze ven! Nem értemhogy miért nem vagytok képesek felfogni,hogy b ármennyirfe targikus is volt Trianaon,azt 90 év után NEM LHET VISSZCSINÁLNI! Ez nem hazafiasság kérdése,hanem realitás.

Nincs szükségünk egy újabb Koszovóra! Talán nézzetek utána,hogy ott milyen következményekkel járt a szerbektől való leválás.

Slota éppen olyan nacionalista,mint ti,csak a másik oldalon áll.

A történelmet pedig nemcsk ők,és a románok hamisították meg,hanem újabban nálunk is ezt teszik némelyek.

Véleményemmel nem árulom el az országot,és a népemet,csak nem akarok átélni egy újabb háborút!

2010. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
66 jobb lett volna ha fel se kelsz...
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
verjük le a táblát!
2010. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

66: Egy újabb hazaáruló.

Rejt még meglepetéseket a történelem szerintem.

2010. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok hajlandó se eltűrni se elfogadni 66 os magyar ellenes szavait



a szlovákokét meg pláne nem...



le a táblával

2010. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
26%
Ha felvidéki lennék tuti lefújnám éjjel, vagy kalapáccsal leverném.
2010. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Várjál még, lehet hogy az éjszaka leple alatt fogják elhelyezni, mivel törvényellenes:

[link]

2010. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!