Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrika fejletlenségéhez...

Afrika fejletlenségéhez hozzájárult az ottani klíma?

Figyelt kérdés

A mostani magyarországi hőhullám során szerintem sokan eljutottunk arra a pontra, hogy ilyen nagy forróságban még a puszta létezés is komoly kihívás, nemhogy bármilyen alkotó tevékenység végzése.

Ezzel szemben Afrika nagy részén szinte az egész évben ilyen (sőt, ennél sokkal durvább) állapotok uralkodnak, egyszóval nehéz lehet elviselni az ottani mindennapokat klíma szempontjából is.

Valahol már régebben olvastam arról az elméletről, hogy egyébként az éghajlat is közrejátszhat Afrika fejletlenségében, illetve Európa és Észak-Amerika fejlettségében. Ti mit gondoltok erről?


2017. aug. 6. 19:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"ogy a tesztek szerint nekem butábbnak kell lennem mondjuk egy japánnál, de bele is nyugszom? Nem nyugszom"


Mert egy önérzetes hülye vagy.

Bár mondjuk elég érdekes, hogy a Pisa teszt kitöltésekor lehet magyarozni(ami egyébként rohadtul nem zavar), de ilyenkor nem lehet négerezni.

2017 van, ott járnak, hogy döglik egész nap, dugja a családtagjait, aztán döglik tovább.

2017. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
19! Szerintem itt csak ti dobálóztok azzal, hogy a rasszizmus az igaz és szép és jó. Aki tud gondolkodni az láthatóan érti hogy miért baj ez.
2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

21.


Rendben te meg egy alsóbbrendű, aki mehet szolgálni a felsőbbrendű ázsai rasszt, mert erre született Én nem fogom nem erre születtem.


Viszlát!

2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

@20


hat OK,de 1..megha fejen allok is,ezen nem tudok valtoztatni,ezen rassz tagja vagyok.


2. en ertem,de az a fekete amelyik mondjuk 65-70 IQval rendelkezik..Kongo ilyen orszag kb..az ha fejreall, es mi is fejreallnank, olyan oktatast akarnank neki adni,valszeg sosem lenne a Porschenal tervezomernok,mert ennyi IQ hanyadossal nemvaloszinu megtudna oldani olyan szintu szamitasokat,stb.sajnos ez van,a termeszetben csak kulonbseg van..viszont johir hogy mindenkinek vannak jo genetikai adottsagai amiket lehet,es ki is kell aknazni.

2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

"rasszizmus az igaz és szép és jó. "


Miért?Neked ez jó, hogy játszod a hülyét?

Ott vannak a hivatalos felmérések(bár lehet már el vannak tüntetve), hogy a néger ostoba alapjában véve, a magyar középmezőny, zsidó meg elég intelligens.

Észre lehet venni ezt a világban is.

Észre, mert a néger kunyhóban lakik, a magyar panelban, a zsidó meg újépítésű téglában.

Persze lehetnek kivételek, de na.

2017. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
8%

"Rendben te meg egy alsóbbrendű, aki mehet szolgálni a felsőbbrendű ázsai rasszt, mert erre született "


Gyermekkoromban volt egy magas barátom, tök béna futó volt, mert a hosszú lábait nem bírta szedni, olyan suta volt.

Én vele ellentétben alacsonyabb voltam, sokkal gyorsabban futottam.

Mégse tartottam alsóbbrendűnek és ő se tartott engem felsőbbrendűnek. Egyszerűen elfogadtuk a tényeket, nem pedig kitaláltuk, hogy "de, igen, mind a ketten pont ugyan olyan jó futók vagyunk", mert egész egyszerűen rohadt szánalmas lett volna.

Aztán ő középsuliban jó kosárcenter lett.

Ettől én nem lettem alsórendű, se ő felsőrendű.

Remélem most már érted, hogy mennyire ostoba, együgyű ember vagy, aki rendkívül korlátolt.

2017. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

26! Te kevered a szezont a fazonnal, itt ti kedves rasszisták -igen leírom ha ennyire ezt szeretitek- azt mondjátok, hogy egy komplett rassz alsóbbrendű és ezen nem lehet változtatni, hogy a fekete az hülye meg életképtelen a fehér az okos aztán kész, mi itt néhányan megpróbáltuk elmagyarázni, hogy ez miért egy ostoba és korlátolt együgyű hozzáállás. Erre te azt hozod föl érvként, hogy két ugyanolyan kulturális környezetben, országban sőt iskolában felnövő két ember különbözik akkor az bizonyítja, hogy nektek van igazatok? Eddig rasszokról meg IQról volt szó most már két magyar közti testmagasság az érv? Ennek mióta van köze a rasszokhoz ember? Komolyan nem is csoda, hogy rasszisták lettetek ennyi ésszel nem is csoda, hogy nehéz megérteni mi minden múlik a nevelésen, a gazdasági környezeten és így tovább.

De legalább hülyét csináltál magadból.

2017. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De tudod én is föladom, disznókkal nem jó birkózni az iszapban, mert te is mocskos leszek tőle az meg még élvezi is.
2017. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Jelenleg Ghánában a nappali hőmérséklet 25 c. Amikor itt volt 40 fok,etiópiában 22c volt. Jól behülyítettek téged! Ki mondta,hogy Afrikában melegebb van?!
2017. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!